MojAndroid

Spoločnosť Asus po niekoľkých odhadovaných termínoch finálne zverejnila oficiálny dátum vypustenia aktualizácie na systém Android Wear 2.0 pre svoje inteligentné hodinky. Konkrétne ide o aktualizáciu pre model Asus Zenwatch 3. Aktualizácia bude pripravená na distribúciu k používateľom postupne so štartom už 11. júla 2017.

Aktualizáciu na Android Wear 2.0 dostanú aj hodinky Asus Zenwatch 2

Náš tip
Asus ZenFone 3 Max dostáva aktualizáciu na systém Android 7.0 Nougat

Podľa oficiálnych vyjadrení taiwanskej spoločnosti Asus, aktualizáciu dostane aj starší model inteligentných hodiniek, ktorý nesie názov Asus Zenwatch 2. V tomto prípade však nie sú známe konkrétne termíny. Aktualizácia sa bude šíriť k používateľom v dvoch vlnách. Prvá vlna sa bude konať už v priebehu júla a druhá vlna následne koncom júla resp. začiatkom augusta roku 2017.

Náš tip
ASUS ZenFone 4 Max: 5000 mAh batéria a duálny fotoaparát za neprekonateľnú cenu

Používate inteligentné hodinky od spoločnosti Asus? Tešíte sa na novú aktualizáciu a funkcie systému Android Wear 2.0? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: gsmarena

6.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+