AR you ready? Príď si vyskúšať inovácie Tatra banky na Smart Roadshow - MojAndroid.sk
MojAndroid

Študentská edícia Smart Roadshow spojená s výstavou projektu Smart Green Mobility v Modrom Kameni, vo Zvolene a v Bratislave bude v znamení inovácií a smart riešení, medzi ktorými nemôžu chýbať ani tie bankové.

Študentský účet, mobilná aplikácia a 30 eur patria k sebe

Tatra banka je inovatívnym lídrom na trhu dlhé roky. Hranice bankovníctva posunula už niekoľkokrát a jej mobilná aplikácia získala množstvo ocenení doma aj ďaleko za hranicami. Tento rok opäť obhájila prvenstvo v ankete Smart Banka 2023 ako aj Cenu sympatie. Jej Študentský účet ti ponúka všetko, čo potrebuješ k bežnému fungovaniu a čo je najlepšie, rastie spolu s tebou. Ako sa postupne mení tvoja finančná situácia a prechádzaš od vreckového k brigádam až k svojim prvým zárobkom, všetko pohodlne a intuitívne vybavíš cez fakt dobre vybavenú mobilnú aplikáciu Tatra banka. Umožní ti zrealizovať aj takú transakciu, ako je výber hotovosti z bankomatu, bez použitia klasickej plastovej karty. Tú môžeš kľudne nechať doma, lebo aj v obchode zaplatíš mobilom či hodinkami. Navyše, k Študentskému účtu máš aj službu My Benefit #premodruplanetu, vďaka ktorej môžeš získať viaceré zľavy či iné výhody pri platbe kartou u obchodníkov, ktorým záleží na udržateľnosti.

Zdroj: Tatra banka

Študentský účet si otvoríš plne digitálne na pár klikov cez aplikáciu a dostaneš k nemu aj 30 eur ako odmenu. Účet pre študentov v Tatra banke je bez poplatku za vedenie automaticky do 20-teho roku života a aj potom až do 26 rokov, ak pokračuješ štúdiom na vysokej škole. A čo je najlepšie, potvrdenie o návšteve školy stačí predložiť – tiež digitálne – iba raz, keď osláviš dvadsiatku. V Tatra banke naozaj nemusíš chodiť každý rok na jeseň do pobočky s novým potvrdením.

Bejby Blue a aj finančná gramotnosť vo virtuálnej realite

Ak si ešte nezaregistroval, ambasádorkou Študentského účtu v Tatra banke je prvá digitálna influencerka na Slovensku Bejby Blue. Okrem toho, že je v mnohom prvá, tak aktuálne chystá aj niečo nové a jedinečné v prostredí Augmented Reality. Sleduj jej profil na Instagrame a buď ready pre nové digitálne zážitky.

Zdroj: Tatra banka

No a aby toho nebolo málo, Tatra banka priniesla minulý rok pre všetkých študentov aj jedinečný projekt VR Generation s Egom. Ide o aplikáciu pre virtuálnu realitu, v ktorej ťa Ego prevedie svetom financií tak, ako keby si s ním sedel v člne alebo sedel na Moste SNP v Bratislave. Zažiť VR Generation na vlastnej koži budeš môcť aj ty na Smart Roadshow 10. mája 2023 v Modrom Kameni na SOŠ Jarmočná 1, 11. mája 2023 na Strednej priemyselnej škole dopravnej vo Zvolene a 7. júna 2023 na súkromnej Duálnej akadémii v Bratislave.  

VIAC O ŠTUDENTSKOM ÚČTE OD TATRA BANKY

 

5.5.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+