MojAndroid

Portál MojAndroid.sk v spolupráci s Huawei vyhlasuje prvý ročník súťaže AppGallery Code 2021 – celonárodnú súťaž o najlepšie slovenské aplikácie z Huawei AppGallery. V úvodnom ročníku sa do hlasovania dostalo 64 aplikácií v 6 kategóriách.

V tomto článku si v krátkosti predstavíme slovenské aplikácie z ponuky Huawei AppGallery nominované v kategórii Operátori. Celkovo sa o vašu priazeň uchádza 5 aplikácií slovenských mobilných operátorov, ktoré vám pomôžu so sledovaním spotreby, aktiváciou doplnkových služieb a mnohým ďalším.

Pred vami teraz stojí náročná úloha. Zo zoznamu týchto aplikácií vybrať jedného favorita, ktorý z vášho pohľadu predstavuje to najlepšie. Vydareného pomocníka, ktorý by vo vašom smartfóne nemal chýbať.

Moje O2 SK

Moderná a prehľadná aplikácia pre zákazníkov mobilného operátora O2. Zo svojho smartfónu môžete sledovať aktuálnu spotrebu dát, prevolané minúty, prenesené dáta a podobne.

Zdroj: AppGallery.Huawei.com

Jednoducho máte na dosah všetky kľúčové informácie, ktoré potrebujete. Priamo z aplikácie môžete pristúpiť aj k úhrade faktúry, nastavovaniu doplnkových služieb a či ku kontaktovaniu technickej podpory O2 Guru.

Môj Orange

Zákazníci Orange Slovensko by mali siahnuť po aplikácii Môj Orange, ktorá im výrazným spôsobom uľahčí všetky úkony súvisiace so sledovaním spotreby, faktúrami či doplnkovými službami.

Zdroj: AppGallery.Huawei.com

Dôležité veci budú mať vždy pod kontrolou priamo z svojho smartfónu. Moderné rozhranie znamená, že každý úkon bude otázkou niekoľkých kliknutí. V prípade potreby sa cez aplikáciu dá nájsť aj najbližšia predajňa Orange Slovensko, kde zákazníci nájdu odbornú pomoc.

Telekom

V Huawei AppGallery samozrejme nájdete aj modernú aplikáciu operátora Telekom. Aj v tomto prípade na zákazníkov čaká plošné pokrytie všetkých štandardných úkonov. Sledovanie spotreby, aktivácia a správa služieb, práca s faktúrami. To všetko na jednom mieste s príjemným rozhraním, podporou tmavého režimu a aktuálnymi notifikáciami.

Zdroj: AppGallery.Huawei.com

“Tak na túto operátorskú aplikáciu sme sa naozaj tešili. Hoci jej vývoj trval dlhšie, než sa pôvodne odhadovalo, podieľal sa na ňom tak lokálny ako aj skupinový Telekom tím. Čakanie sa určite vyplatilo. Pre zákazníkov Telekomu predstavuje plnohodnotnú digitálnu pobočku, pridáva aj užitočné push notifikácie na aktuálne prebiehajúce akcie.”

Dávid Liška, HMS Ecosystem Leader, Huawei Slovensko

Moja 4ka

Aplikácie mobilných operátorov toho majú veľa spoločného. Každá z nich zastrešuje základné operácie, ktoré klienti očakávajú a robia to priamočiaro, bez zbytočných komplikácií.

Zdroj: AppGallery.Huawei.com

Presne taká je aj aplikácia Moja 4ka. Dokonalý prehľad o všetkých kľúčových informáciách spojených s vašim telefónnym číslom  budete mať ako na dlani. Sledovanie spotreby a kreditu, prehľad a platba faktúr či správa doplnkových služieb neboli nikdy také jednoduché. Aplikácia to proste zvláda všetko.

Môj Tesco mobile

S dobou ide aj virtuálny operátor Tesco mobile, ktorý cez digitálny obchod Huawei AppGallery pre klientov ponúka vlastnú aplikáciu. Cez smartfón, na pár kliknutí, si môžu pozrieť všetky informácie spojené s ich telefónnym číslom.

Zdroj: AppGallery.Huawei.com

Od spotreby a výšky kreditu, cez správu balíčkov a služieb až po platobné aktivity. Všetko prehľadné a vždy na dosah.

Náš tip
AppGallery Code 2021: Predstavujeme kategóriu Nástroje
20.9.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+