MojAndroid

Súčasťou nášho webu je aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Nie vždy sa ale nájde niekto, kto by vám dokázal pomôcť, a tak sme sa rozhodli, že vám pravidelne budeme pomáhať s riešením vašich problémov. Dnes sme sa rozhodli pomôcť používateľovi s prezývkou typek61, ktorý má problém so svojim fotoaparátom v smartfóne LG G4.

Používateľ typek61 sa pýta:

Zdravim. Moja kamera v LG G4 fungovala az do chvile pokial som nahodil CM 14. Teraz som nahodil zalohu a uz ani na androide 6 nejde. Skusal som teda wipe a nic. Tak isto som skusal cache fotoaparatu vymazat v nastaveniach aplikacii. Skusal som teda telefon rootnut a nahodit aplikaciu restart camera, ale ani ta nepomohla. V servisnom menu mi pise: camera service error! Nemal niekto podobny problem?

Odpovedá Stano36:

Vyskúšaj preinštalovať zariadenie pomocou LG Flash toolu kde inštaluješ kdz súbor. Ak problém bude pretrvávať ďalej tak je problém so samotným fotoaparátom. Výmenu fotoaparátu môžeš zveriť odbornému servisu alebo ak si trúfaš tak vymeniť svojpomocne. Cena náhradného dielu je 21,90 €.

Odpovedá Ondrej z redakcie MôjAndroid.sk:

Postup je v tomto prípade naozaj jasný – so zariadením treba ísť rovno do servisu. Výmena zadného fotoaparátu nie je sranda a pokiaľ si to niekedy už nerobil, tak ti to neodporúčame skúšať doma. Ak nepomohli kroky, ktoré si popísal, pomôže už len servis.

Náš tip
AndroidForum.sk: Problémy so Samsung Galaxy S7 Edge #39

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vašim mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

16.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+