MojAndroid

Koncom minulého roka sa náš portál rozrástol o novú stránku AndroidForum.sk. Cieľom bolo vytvoriť nový priestor, kde môžu čitatelia diskutovať o novinkách z mobilnej oblasti a predovšetkým o operačnom systéme Android, ako aj získať nové informácie a riešenia prípadných problémov od združenej komunity.

Keď sme vás začiatkom decembra informovali o prechode stránky AndroidForum.sk pod naše krídla, bolo tam vtedy registrovaných približne 5800 používateľov. Tento počet však začal rýchlo rásť a zanedlho presiahol hranicu 6000, pričom začiatkom januára sa fórum mohlo pochváliť už takmer 6300 registrovanými používateľmi. Rast sa však nezastavil ani potom a práve teraz, v polovici mája, počet registrácií prekonal míľnik 7000 používateľov. Sme radi, že komunita používateľov, ktorí môžu ostatným pomôcť svojimi cennými radami, sa tak rýchlo rozrastá.

Náš tip
NÁVOD: AndroidForum.sk – registrácia, nastavenie profilu a ďalšie funkcie

Registrácia a nastavenie profilu sú veľmi rýchle a jednoduché, do fóra potom môžete pristupovať aj z aplikácie Tapatalk.

Náš tip
NÁVOD: AndroidForum.sk – ako si spustiť fórum cez aplikáciu Tapatalk

logo_androidforum

O aktuálnych témach, ktoré sa riešia na fóre, vás pravidelne v nedeľu informujeme aj v samostatnom článku. Ak teda riešite nejaký problém v spojitosti s Androidom, hľadáte informácie, alebo ste skúsený používateľ a viete ostatným pomôcť, navštívte naše androidforum.sk.

Náš tip
AndroidForum.sk info: 7000 užívateľov

16.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+