MojAndroid

Je to už takmer verejným tajomstvom, že Google sa chystá uviesť Android 7.0 Nougat už počas augusta. Nuž a momentálne tu pribudol aj jeden neoficiálny termín, kedy by mal Nougat doraziť na zariadenia Nexus. Podľa uniknutých informácií od LG a kanadského operátora Telus sa tak má stať už 22.augusta.

Samozrejme, špekuluje sa nad pravdivosťou týchto informácií, no Telus ako operátor chystajúci aktualizácie pre zariadenia pod svojimi krídlami má určité presvedčivé dôkazy. Na zozname zariadení s updatami sa totiž objavili aj Nexusy – nie však nové očakávané, ale Nexus 5X a Nexus 6P.

Software-Update-nougat_android

Kórejská stránka LG zase hovorí o novom náhľade na používateľské skúsenosti s LG G5 OS, ktoré prídu spolu s dátumom 22. august. Keďže LG stojí za Nexusom 5X, tiež má k tejto téme čo povedať.

Nuž, uvidíme, či sa v pondelok s Androidom 7.0 Nougat skutočne stretneme. O ďalších podrobnostiach vás však budeme určite všas informovať.

Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+