MojAndroid

Posledné tohtoročné stretnutie fanúšikov Androidu a technológií, Orange Android Roadshow, sa uskutoční v Trnave. Už 26. novembra si budete môcť v hoteli Holiday Inn vyskúšať aj elektromobil, ktorý sem prinesie spoločnosť GreenWay. Tá je úspešným priebojníkom v stavbe sietí nabíjacích staníc pre elektromobily na Slovensku.

Registrácia

 

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

GreenWay

Spomínaný elektromobil prinesie do Trnavy spoločnosť GreenWay. Tá prevádzkuje najkomplexnejšiu sieť inteligentných rýchlonabíjacích staníc na Slovensku. Svojim zákazníkom umožňuje pohodlné nabíjanie aj v zahraničí a u nás zasa rozumným rozložením nabíjačiek zabezpečí, že najbližšia stanica je vždy iba niekoľko kilometrov ďaleko, spravidla pri frekventovaných výjazdoch diaľnice. V priebehu celého trvania Orange Android Roadshow bude pred vchodom do hotela pristavený elektromobil, ktorý si budete môcť vyskúšať a školený pracovník spoločnosti vám o ňom povie všetko, na čo sa ho opýtate. Okrem toho budete môcť aj vyhrať elektromobil na víkend! Stačí, keď si s ním spravíte selfie a uverejníte ju na sociálnych sieťach s hashtagmi #OrangeAndroidRoadshow, #MojAndroid a označte v texte popisu aj stránku @GreenWayInfrastracture. Ten z vás, kto získa na fotke najviac lajkov, sa stane víťazom súťaže a môže začať plánovať, kam zoberie svojho elektrického tátoša počas víkendu.

greenway-mapa

Na Orange Android Roadshow v Trnave sa GreenWay s vami stretne už 26. novembra. Na stretnutie samozrejme príde aj naša redakcia a ďalší partneri, ktorí so sebou prinesú to najlepšie zo sveta Androidu a smart zariadení. Registrácia na Orange Android Roadshow 2016 je bezplatná a pokiaľ sa na akciu zaregistrujete a osobne aj prídete, budete zapojení do žrebovania o smartón Huawei P9 ako aj ďalšie hodnotné ceny.

Registrácia

Podmienky súťaže aktualizované 26. novembra.

24.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+