MojAndroid

Obchod Play sa rozrástol o ďalšiu zaujímavú Android hru. Tou sa stal odborníkmi oceňovaný titul XCOM: Enemy Unknown, ktorý si pre fanúšikov mobilných hier pripravilo štúdio 2K Games. O tom, že ide o jednu z najlepších hier vo svojej kategórii vás chcú autori presvedčiť nielen grafickým a herným spracovaním, ale aj cenou, ktorá je na Android hru až príliš trúfalá - 8,70€. Fajnšmekrov však určite neodláka a túto prepracovanú stratégiu si určite vychutnajú do posledných dúškov.

xcom-2

XCOM sa dá definovať ako hybrid herných žánrov - ide o kombináciu stratégie, ťahovky a staviteľskej hry, ktorá vás však nadchne hlavne grafikou. Tá je určená najmä na výkonnejšie Androidy, kde si budete môcť hru aj znamenite vychutnať. Množstvo misií preverí vaše schopnosti a postreh, pričom sa budete musieť zamerať nielen na jednu postavu, ale celý 4-členný tím. Pozor však na smrť niektorého z vašich hrdinov - ak totižto zomrie jeden z členov, končí celá hra a musíte začať od začiatku.

Hra ponúka aj rôzne vylepšenia a doplnky, ktoré počas hrania vylepšujete a rozhodne vás zaujme aj zvukový podkladom, ktorý vás vtiahne do hry. Titul XCOM: Enemy Unknown je určený najmä pre silných fanúšikov mobilných hier, ale užiť si ho môžu aj úplní začiatočníci. Ak vás táto hra nadchla, stiahnite si ju pomocou nášho odkazu nižšie.

[app_badge id="com.tt2kgames.xcomeu" price="8,69€" size="M"]

25.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

4 odpovede na “HRY | XCOM: Enemy Unknown - populárny titul už aj pre Android”

    • to bude mozno tym, ze na slovensku sa hry moc nekupuju, radsej si ich ludia …
      Aj ked je badatelny trend smerom k lepsiemu, aj normalizaciu cien.
      Kedysi herne novinky stali 3000-5000Skk, co uz v dnesnej dobe moc tieto sumy nejdu

    • no mozno preto ze nova stoji 15e ;) kto miluje XCOM ju ma doma uz povinne. a original hry sa nepredavaju cez bazos, ale utekaj s nou do najblizsieho Brlohu a predaj ju naspet odkupia ju za istu ciastku ako preowned. nie tupi ludia kupuju preowned gamesky a nie cez bazos ;)

Pridaj komentár

+