MojAndroid

Kto z vás pozná Madfinger Games tak zrejme vie, že ide o spoločnosť zo susedných Čiech. Skupina šikovných chalanov si vo svete vytvorila obdivuhodné meno a to, že patria medzi špičkových vývojárov, dokazuje fakt, že spolupracujú s takými spoločnosťami, akou je napríklad NVIDIA. Ich najnovšie pripravovaná hra Dead Trigger 2 bola prezentovaná práve s procesorovou novinkou NVIDIA Tegra 4 a dnes na internet uniklo niekoľko screenshotov z jej gameplayu. Čoskoro sa dozvieme aj dátum, kedy bude oficiálne dostupná pre verejnosť.

dead-trigger-android-game-new

Dátum oficiálneho príchodu na Google Play Store by sme sa mali dozvedieť už 19. septembra na Tokyo Game Show, kde Madfinger Games upresnia tiež ďalšie detaily o hre Dead Trigger 2. Tá prinesie okrem výborného grafického spracovania aj ďalšie novinky. Zo všetkých môžme spomenúť napríklad to, že aj keď budete hrať single mód, môžete natrafiť na ďalšieho človeka, s ktorým si navzájom pomôžete ochrániť sa a po ukončení boja sa jednoducho rozídete. Ďalšie novinky by mali priniesť:

  • nový herný mechanizmus, ktorý zaručí nekonečné hranie
  • grafické engine-y, ktoré zaručia výborné spracovanie detailov, tieňov, zbraní a podobne
  • misie po celom svete, napr. v Šanghaji, Londýne či v Afrike
  • príbeh, ktorý sa bude odvíjať podľa správania jednotlivých hráčov
  • prítomnosť zombie bossov, ktorých budete musieť zabiť na konci každej misie
  • bezplatné hranie bez nutnosti dokupovania plateného obsahu dostupné pre všetkých
  • multi-platformové prihlásenie z jedného konta – Dead Trigger 2 bude dostupný pre Android, iOS, Mac, Steam aj Facebook

dead-trigger-android-game-new-2 dead-trigger-android-game-new-1 dead-trigger-android-game-new-4 dead-trigger-android-game-new-3

Už 19. septembra sa teda dozvieme, kedy príde Dead Trigger 2 na mobilný trh a dovtedy držíme našim susedom palce, aby hru stihli dokončiť a vyladiť. Kto z vás sa už teší na ďalšiu zombie strieľačku? :-)

Zdroj: DroidGamers

10.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+