MojAndroid

Obľúbený herný titul sa vracia na platformu Android ešte v lepšej, vynovenej verzii. Anomaly 2 je od dnešného dňa dostupný v obchode Play. Po svojom predchodcovi Anomaly Warzone Earth predstavili vývojári z 11 bit studios pokračovanie obľúbenej sci-fi série Anomaly. Tešiť sa môžete na ešte lepšiu grafiku, či ďalšie vylepšenia.

a

Píše sa rok 2018 a planéta Zem je zaplavená cudzími civilizáciami. Vašou úlohou je pustiť sa do náročného terénu a zabezpečiť pre ľudí dostatok potravín. Pri prechádzaní mapkou musíte obsadiť jednotlivé veže, čo však nebude také jednoduché.  Číhať na vás bude totižto množstvo pascí a prekážok, ktorým sa musíte vyhnúť.

Anomaly 2 nesie naďalej charakter obľúbenej sci-fi hry Warzone Earth, prináša však so sebou aj niečo nové. Okrem množstva zariadení, vozidiel a upgradov, ktoré máte k dispozícii, prichádza totižto s ešte lepšou grafikou, ktorá sa môže porovnávať naozaj aj s tou počítačovou. Prináša vám tak ešte realistickejší obraz a určite potrápi nejeden výkonný grafický čip v Android zariadeniach. Absolútnou novinkou je popri single móde aj multiplayer. Za 3,99 € tak získate hru s parádnou grafikou a gameplayom, ktorá vás pohltí a zabaví na niekoľko hodín.

an

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: 4,99 €
14.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+