MojAndroid

Legenda v podobe závodnej hry RE-VOLT Classic, známej najmä z počítačov, je už dostupná aj na Google Play. Rádiom kontrolované autíčka prinášajú veľa zábavy v rýchlej adrenalínovej jazde. Tešiť sa môžete na rôzne zbrane a unikátne pretekárske dráhy. Samozrejmosťou je ovládanie prispôsobené pre dotykové displeje, výborná grafika, psoundtrack a hrateľnosť.

RE-VOLT_1

RE-VOLT Classic prináša na displeje Androidov 14 pretekárskych dráh vrátane predmestských ulíc, vedúce cez záhrady, domy, múzeá, výletné lode a dokonca cez mestečko s duchmi na Divokom západe. Pretekať budete môcť so 42 rôznymi RC autíčkami najrôznejšieho druhu, ktoré môžete v RE-VOLT odomknúť. Môžu byť rýchle alebo pomalé, malé, veľké, alebo poháňané benzínom, či plynom. K dispozícii je tiež 5 módov hrania, pričom dosiahnuté výsledky na trati si môžete jednoducho porovnať s hráčmi z celého sveta. Pre lepšiu predstavu o tom čo hra ponúka si pozrite video.

Hra je momentálne dostupná na Google Play Store a môžete si ju zakúpiť za 3,42€.

RE-VOLT RE-VOLT_2

Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: 6,88 €
Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: 6,88 €

25.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+