MojAndroid

Vlastní vaše dieťa tablet, respektíve inteligentný telefón s operačným systémom Android? Chceli by ste vedieť, aké stránky a aplikácie na ňom navštevuje? Chceli by ste sami zvoliť obsah, ktorý mu bude zobrazený? Potom by ste aplikáciu ESET Parental Control nemali ignorovať.

Vo svete moderných technológií a internetu už nie je ničím výnimočné, že aj menšie deti sú vlastníkmi inteligentných zariadení. V nich ale číha častokrát poriadne nebezpečenstvo, čo si rodič nemusí ani uvedomiť. Aj preto bola ESETom vytvorená aplikácia na kontrolu činností vášho dieťaťa na smartfóne, ktoré môžete veľmi jednoducho nielen sledovať, ale tiež schvaľovať a zakazovať.

eset parental control eset parental control1

Pri stiahnutí samotnej aplikácie sa vás aplikácia opýta na vek vášho dieťaťa. Ak je nižší ako 18 rokov, s čím napokon aj počítame, automaticky zablokuje nevhodný a mládeži neprístupný obsah na webe. Manuálne tu následne môžete zablokovať akékoľvek ďalšie webové stránky, či už ide o internetové obchody, alebo sociálne siete. Zablokovať tiež môžete jednotlivé aplikácie, ktoré dieťa v smartfońe nebude môcť využívať.

eset parental control2 eset parental control3

Ak si budete myslieť, že vaše dieťa už dostatočne dospelo na to, aby ste mu nejakú stránku, respektíve aplikáciu mohli opäť odblokovať, jednoducho ho nechajte poslať cez aplikáciu ESET Parental Control žiadosť, ktorá príde v podobe notifikácie na váš e-mail a vy sa už následne môžete rozhodnúť, či jej vyhoviete, alebo nie.

eset parental control4 eset parental control5

Aplikácia ponúka množstvo ďalších užitočných funkcií. Medzi tie najzaujímavejšie patrí aj časový zámok, pomocou ktorého môžete dať dieťaťu jasne najavo, že neplánujete tolerovať celodenné vysedávanie pri smartfóne a zanedbávanie vlastných povinností. Podľa vlastného uváženia tak môžete vyčleniť niekoľko desiatok minút, respektíve niekoľko hodín na to, aby sa vaše dieťa mohlo so svojím inteligentným pomocníkom zabaviť.

Verzia: 1.8.12.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.12.0
Aktuálna cena: Zdarma

Android Code 2015

Aplikácia ESET Parental Control je zaradená do celonárodnej súťaže o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska Android Code 2015. Aj tento rok bude odborná porota hodnotiť tie najlepšie aplikácie, ktoré sa u nás objavili. Vývojári tak môžu prezentovať svoje najlepšie práce a projekty a na záver vyhrať zaujímavé ceny. Nechýba ani verejné hlasovanie, v ktorom čitatelia vyberú svoju najobľúbenejšiu slovenskú Android aplikáciu.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+