MojAndroid

Predpoveď počasia je neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Informácie o počasí nám pomáhajú rozhodnúť sa, či si zoberieme dáždnik alebo slnečné okuliare. A práve v súvislosti s týmto a platformou Android Auto prichádza novinka, informoval portál PhoneArena.

Obľúbený widget s počasím, ktorý sa nachádzal v predchádzajúcich verziách platformy, s príchodom dizajnu Coolwalk kompletne zmizol, čomu sa nepotešil nejeden používateľ. Šoféri tak budú mať opäť najdôležitejšie informácie o počasí priamo na obrazovke svojho infotainmentu.

Nemali by ste prehliadnuť:

A nie len to. Widget sa vráti s vylepšenými funkciami a dostupný by mal byť pre každého používateľa. Na obrazovke infotainmentu bude zobrazovať všetky dôležité údaje, nielen aktuálnu teplotu. Chýbať nebude ani predpoveď počasia, zrážky, rýchlosť vetra či ďalšie informácie, ktorú súvisia s počasím.

Vrátenie informácií o počasí do Android Auto má potenciál uľahčiť šoférom život. Po dlhšej trase nemusia zisťovať, aká je vonku teplota, budú to vedieť ešte pred otvorením dverí, čo sa môže hodiť v mnohých situáciách.

Náš tip
Platby mobilom a hodinkami na Slovensku: Všetko, čo potrebujete vedieť

6.6.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+