MojAndroid

Ak radi počúvate hudbu alebo podcasty pred spaním, možno by sa vám hodila aplikácia, ktorá prehrávanie vypne po uplynutí určitého časového úseku. Jednu takúto aplikáciu pre vlastné využitie vytvoril aj člen známeho fóra xda-developers s nickom crazyfool_1 a ostatným používateľom ju sprístupnil v obchode Google Play.

Super Simple Sleep Timer 2 Super Simple Sleep Timer 3 Super Simple Sleep Timer 1

Jedná sa o jednoduchú jednoúčelovú aplikáciu, ktorá však svoju jedinú funkciu plní na výbornú. V zozname audio aplikácií stačí vybrať tú, ktorú chceme po čase stíšiť, dajú sa však vybrať aj všetky naraz. Na kruhovom ukazovateli sa nastaví čas (1-60 minút), a kliknutím na Set Sleep Timer sa spustí odpočítavanie. Ak kliknete aj na ikonku reproduktora, zvuk sa nevypne naraz, ale postupne sa stíši behom niekoľkých sekúnd.

Super Simple Sleep Timer je bezplatná aplikácia, dostupná zadarmo a neotravuje ani reklamami. Hoci je v obchode Google Play len niekoľko dní, autor už pridal prvú aktualizáciu, ktorá pridáva tmavú tému. Ak teda hľadáte časovač, ktorý by automaticky vypol hudbu po uplynutí istého času, túto aplikáciu vám môžeme naozaj odporučiť. Nainštalovať ju môžete po kliknutí na widget nižšie, prípadne navštíviť jej vlákno na xda-developers.com.

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
15.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+