MojAndroid

Do Obchodu Play prišla ďalšia aplikácia zobrazujúca slovenský obsah, tentokrát natívna aplikácia slovenského Rádia Rebeca. Titul, ktorí ulahodí najmä verným poslucháčom týchto frekvencií, je dostupný bezplatne pre všetky zariadenia s operačným systémom Android 2.2 a vyššie bezplatne. Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo inštaláciou tejto aplikácie získate.

Aplikácia Rádio Rebeca ponúka všetko dôležité o rovnomennom rádiu na jednom mieste. Nájdete tu rýchle odkazy pre volanie do štúdia, odkaz na fanúšikovskú stránku na Facebooku, URL webu rádia, navigáciu aj tlačidlo Play, ktoré vám umožní spustiť priamy stream rádia vo vysokej alebo nízkej kvalite. Domáca obrazovka tiež obsahuje odkaz na novinky z webu rádia Rebeca, ktoré si môžete prečítať v skrátenej forme alebo priamo na webe rádia v plnom znení. Okrem toho v aplikácii nachádzame aj tlačidlo kontakty a menu, ktoré vám umožní obnoviť dáta aplikácie. Celkovo patrí aplikácia medzi jednoduchšie, určite by sme si ju vedeli predstaviť v prepracovanejšej forme. Na začiatok však aplikáciu označujeme za prinajmenšom zaujímavú. Stiahnuť si ju môžete pomocou nášho odkazu nižšie.

16.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+