MojAndroid

Pošta a banka patrí k mobilným aplikáciám, ktoré slúžia na jednoduché vyhľadávanie bankomatov prostredníctvom mobilných zariadení s operačným systémom Android. Jedná sa o brandovanú aplikáciu priamo od Poštovej banky a od konkurencie sa odlišuje pridanou hodnotou vo vyhľadávaní pobočiek Slovenskej pošty alebo Poštovej banky.

Posta a banka Android aplikacie

Aplikácia Pošta a banka zobrazuje spomínané pobočky v jednoduchom zozname a po kliknutí sa otvorí malé okno s ich adresou, vzdialenosťou, otváracími hodinami a ukáže vám k nim cestu priamo na mape. Po stlačení tlačidla pre nájdenie cesty však aplikácia nezobrazí nič, aj pri zapnutom GPS a s pripojením na internet (testované na S3 mini).Pošty, pobočky a bankomaty je možné nájsť zadaním konkrétneho mesta do poľa pre vyhľadávanie. V nastavenia je možné zvoliť vzdialenosť, v ktorej má aplikácia vyhľadávať alebo či chcete vyhľadávať iba otvorené pošty a pobočky Poštovej banky.

Posta a banka Android aplikacie 2 Posta a banka Android aplikacie 2 Posta a banka Android aplikacie 2

Aplikácia po nainštalovaní môže vyžiadať ďalšiu inštaláciu Adobe AIR, ktorý je nevyhnutný pre jej spustenie. Vzhľadom na to, že sa nejedná o natívnu aplikáciu pre Android, animácie, posúvanie zoznamu alebo navigácia v aplikácií nie je až taká plynulá, ako sme zvyknutý. Veľkou nevýhodou je aj absencia filtra bánk, čo sa podpísalo k neprehľadnému zoznamu. Pošta a banka však dobre poslúži na v prípade, keď vo svojom okolí hľadáte poštu alebo neviete otváracie hodiny. Aplikácia je dostupná zadarmo v obchode Google Play a stiahnuť si ju môžte kliknutím na nižšie uvedený widget.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+