MojAndroid

Však to poznáte – cez deň máte niekoľko stretnutí, musíte ísť do čistiarne po oblek, na nákup s manželkou, spraviť projekt do práce. Alebo ste študentom, ktorý toho cez deň nemá o nič menej. Ak aj vy patríte do tejto skupiny ľudí, prípadne len máte toho v kalendári viac než je zapamätateľné, mali by ste vyskúšať aplikáciu s názvom Event Flow Calendar Widget. Ide o prehľadný a pekne spracovaný widget s pokročilými možnosťami, ktorý vám pripomenie všetko dôležité priamo na domácej obrazovke vášho Androidu.

Event-Flow-Calendar-widget-1 Event-Flow-Calendar-widget-2

Event-Flow-Calendar-widget-3 Event-Flow-Calendar-widget-4

Event Flow Calendar Widget ponúka pohľad na dennú agendu, prípadne na kalendár, v ktorom sa vám zobrazuje mesačný náhľad. Samotný widget ponúka niekoľko možností úprav a nastavení, ktoré oceníte pri prvotnom nastavení. Poteší aj prítomnosť počasia, ktoré je priamou súčasťou widgetu. Ten ponúka pekný dizajn s priehľadným alebo farebným pozadím, takže je vhodný pre každého. K dispozícii je niekoľko veľkostí widgetu, ktorý si môžete umiestniť kdekoľvek na svoju domácu obrazovku a aplikácia rozhodne poteší aj svojou cenou. Event Flow Calendar Widget je totižto dostupný bezplatne. Ak sa vám tento titul pozdáva, stiahnite si ho pomocou nášho odkazu nižšie, prípadne priamo z Obchodu Play. Viac si o tomto widgete prečítate na jeho vlastnom vlákne XDA fóra.

Verzia: 1.6.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.4
Aktuálna cena: Zdarma

23.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+