MojAndroid

Ak poznáte aplikácie Talon a Evolve SMS, tak vám je zrejme známy aj developer Klinker Apps. Práve ten stojí za zrodom novej aplikácie s názvom Blur, ktorá je viac než zaujímavá. Jej funkcionalita je síce jednoduchá a momentálne aj obmedzená, no aplikácia určite zaujme mnohých používateľov. Blur totižto dokáže pripnúť aplikáciu ako jednu z domácich obrazoviek vo vašom launcheri, takže sa správa ako Google Now v prostredí od Google. Ide o naozaj nápadité riešenie toho, ako mať vaše obľúbené aplikácie stále po ruke. Ako celá aplikácia funguje, sa dozviete na videu nižšie.

Aplikácia Blur je dostupná zatiaľ len vo svojej prvej verzii, ktorá podporuje vyššie spomínané aplikácie od tohto developera. Veríme však, že sa do zoznamu podporovaných už čoskoro dostanú aj ďalšie aplikácie, čo by nás naozaj potešilo. Blur je inak sám o sebe veľmi zaujímavým launcherom založeným na launcheri od Google, pričom ponúka pokročilé možnosti úprav a rôzne vymoženosti, ako napríklad počítadlo neprečítaných správ. Aplikácia je v obchode Play dostupná bezplatne a upozornenie na in-app nákupy je iba možnosťou pre dotovanie autorov.

Zdroj: AndroidPolice

26.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+