MojAndroid

Ak ste ešte o aplikácii AmpMe nepočuli, možno to bolo kvôli jej obmedzenej funkcionalite. Princíp aplikácie je ale zaujímavý – zosynchronizuje reproduktory na viacerých zariadeniach a umocní tak zážitok z prehrávanej hudby. Aplikácia mala ale doteraz veľmi obmedzenú funkcionalitu, no nová aktualizácia ju výrazne vylepšuje.

Najskôr bola aplikácia dostupná iba pre službu SoundCloud, neskôr pribudla aj možnosť synchrónneho prehrávania skladieb uložených v pamäti. Teraz pribudla aj dlho očakávaná funkcia, vďaka ktorej je možné takto prehrávať skladby zo Spotify.

Všetko, čo je potrebné urobiť, je nainštalovať novú aktualizáciu a prihlásiť sa v aplikácii s údajmi zo Spotify. Následne môžete zosynchronizovať reproduktory na smartfóne, tablete, ale aj iný Bluetooth reproduktor a vytvoriť tak lepší zážitok z počúvania hudby. Zatiaľ nie je zrejmé, či a kedy pribudnú ďalšie streamovacie služby.

Okrem vymenovaných možností je k dispozícii aj možnosť synchrónneho prehrávania hudby z YouTube, a tak sú teraz k dispozícii všetky najpoužívanejšie formy prehrávania hudby. Aplikáciu si môžete stiahnuť z obchodu Play aj prostredníctvom nášho widgetu, a to úplne zadarmo a bez akýchkoľvek mikrotransakcií.

Verzia: 6.9.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: engadget

4.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+