MojAndroid

Portál pre rozbiehajúce sa projekty Kickstarer je rodiskom mnohých zaujímavých zariadení nielen s Androidom. Jedným z nich je aj novinka s názvom AllDock. Ide o stolovú nabíjačku pre viacero zariadení, ktorá spĺňa nielen funkčnú, ale aj estetickú úlohu. Zo $40 000 cieľa sa autorom podarilo vyzbierať už viac ako polovicu, pričom do konca projektu ostáva ešte 30 dní, takže je viac než reálne, že sa tohto príslušenstva pre naše zariadenia aj reálne dočkáme.

all-dock-1

AllDock je nabíjačka schopná zásobovať energiou až 6 zariadení, bez ohľadu na to, či ide o 4-palcový smartfón alebo 10-palcový tablet. Medzi jej vybavenie sa radí niekoľko typov nabíjacích káblov pre každý druh mobilného zariadenia, ktoré môžu byť skryté v tele nabíjačky, alebo ich môžete vytiahnuť von a zariadenie nabíjať v jej blízkosti. Dostatočná energia 2400 mAh z každého nabíjacieho portu zaručí, že sa väčšina vašich zariadení nabije až na 80% za menej ako hodinu, takže sa nemusíte báť žiadneho dlhého nabíjania v rozmedzí niekoľkých desiatok hodín.

Nabíjačka AllDock by mala prísť v troch verziách – menšej pre 2 zariadenia, strednej pre 4 zariadenia a veľkej až pre 6 zariadení. Okrem odlišnej ceny (od $39 po $149) sa tieto verzie môžu odlišovať aj vo farebnom spracovaní. K dispozícii bude čierna a biela verzia, ktoré budú doplnené aj o nabíjačku v povrchovom spracovaní dreva. Ak si jednu z nabíjačiek objednáte formou príspevku na stránke Kickstarter, mali by ste ju získať už v máji, kedy spoločnosť bude rozposielať prvé z AllDock nabíjačiek.

Zdroj: Phandroid

1.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+