MojAndroid

V roku 2011 Adobe uviedol na Google Play celkovo 6 nových aplikácií, ktoré boli primárne určené pre prácu s grafikou, textom alebo webovými stránkami. Neskôr väčšinu z nich odstránil a ponechal už iba Adobe Photoshop Touch, ktorý bol v prechádzajúcom roku optimalizovaný aj pre 7 palcové tablety. Dnes spoločnosť vydala novú verziu tejto aplikácie, ktorá je určená pre smartfóny.

photoshop

Novinka prináša používateľské prostredie, ktoré je optimalizované pre prácu na menších displejoch. Photoshop Touch pre smartfóny podporuje väčšinu funkcií tabletovej verzie, vrátane vrstiev či selektívneho editovania. Nechýbajú ani ďalšie efekty, filtre, brushe a nástroje, ako Camera Fill pre vyplnenie vybranej časti obrázku fotografiou alebo Scribble Selection pre kombinovanie rôznych snímkov. Aplikácia podporuje prácu s fotografiami do veľkosti až 12Mpix.

Photoshop Touch for phone nexusae0_adobephoto1 nexusae0_adobephoto2

Adobe Photoshop Touch pre smartfóny je na Google Play dostupný za 4,49€ a nie je kompatibilný s tabletmi. Ak teda chcete mať túto aplikáciu aj na svojom tablete, budete si musieť priplatiť ďalších 8€. Výhodou novej aplikácie je to, že s jej zakúpením zadarmo získate 2GB úložného priestoru na Creative Cloud. Vďaka tomu sa budú vaše projekty synchronizovať medzi všetkými zariadeniami kde používate Photoshop.

27.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+