MojAndroid

Spoločnosti KeyPoint Technologies uviedla nedávno na Android Markete  aplikáciu softvérovej klávesnice s pokročilou funkciou prediktívneho písania s názvom Adaptxt. Táto podporuje viac ako 40 rôznych jazykov vrátane slovenského jazyka a fungovať by mala na ktoromkoľvek telefóne s Androidom verzie 2.1 a vyššie. Podrobnú ukážku funkcií tejto novej klávesnice si môžete pozrieť na nasledovnom videu:

“Adaptxt je produkt inteligentného prediktívneho textového vstupu, ktorý pri písaní vopred ponúka vhodné slová na základe kontextu a taktiež navrhuje opravy chýb pri písaní. Učí sa na základe štýlu písania užívateľa, aby poskytoval čo najpresnejšie textové predikcie a tým významne znižuje počet klávesových úderov počas písania textu. Navyše je dostupných na stiahnutie viac ako 40 jazykov, vrátane slovenčiny. “

Adaptxt Beta – Keyboard
KeyPoint Technologies
Verzia V0.6.26 (7. 11. 2011)
Veľkosť 1,3 MB
2.1+

Zadarmo

Slovak – Adaptxt Add-On
KeyPoint Technologies
Verzia V0.6.26 (7. 11. 2011)
Veľkosť 788 kB
2.1+

Zadarmo

Zdroj: TS

23.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+