MojAndroid

Najmladší operátor 4ka má 2. narodeniny! Za dva roky toho stihol skutočne veľmi veľa, keď aktuálne je v sieti už 450 000 zákazníkov. V rámci osláv druhých narodenín, ktoré sa uskutočnia zajtra, 4. októbra, prináša skvelý darček pre všetkých štvorkárov – dáta celý deň zadarmo a súťaž o ďalšie ceny.

V 4ke oslavujeme naše druhé narodeniny.✌ Zaželaj nám niečo pekné a vyhraj niečo pekné! 🎂Napíš nám do komentára tvoje…

Zveřejnil(a) 4ka dne 1. říjen 2017

Súťaž sa odohráva na Facebooku, kde stačí, keď pod tento príspevok napíšete 4ke narodeninové želanie. Vyhrať môžete nekonečné dátovanie na rok zadarmo alebo 3x paušál TO.∞ DÁTA na mesiac zadarmo.

A čo 4ka za tie dva roky stihla? Je toho skutočne veľmi veľa, pričom najmladší operátor sa v mnohých smeroch ukázal ako inovatívny a dravý a priniesol zaujímavé novinky:

  1. Jednotná cena: Hneď pri svojom štarte 4ka prišla s originálnym konceptom predplatenej karty Moja 4ka s rovnakou cenou 4 centy za minútu hovoru, SMS či megabajt dát. Navyše táto cena platila v celej Európskej únii dávno predtým, než to Brusel operátorom od tohto leta prikázal. Jednotná cena platí vo 4ke dodnes, ak však chcete volať či dátovať ešte výhodnejšie, 4ka ponúka skvelé balíky a nové paušály za výhodné ceny.
  2. Nekonečné dáta: Bola to 4ka, ktorá ako prvá priniesla nový nekonečný dátový paušál TO.∞, v ktorom získate okrem nekonečných dát aj nekonečné volania a SMS. Ak vám však stačia len tie dáta, 4ka pred niekoľkými dňami predstavila nový paušál ∞ DÁTA, v ktorom môžete do sýtosti dátovať 30 dní len za 12 eur. 
  3. Najmodernejšia technológia VoLTE: Kto by to čakal, že práve najmladší operátor predbehne tých starých a ako prvý spustí volanie cez najmodernejšiu technológiu VoLTE (Voice over LTE), vďaka ktorej sú volania nielen kvalitnejšie, ale prinášajú aj možnosť dátovať počas telefonovania. Už len treba počkať na to, kým výrobcovia začnú aj k nám dovážať čo najviac telefónov podporujúcich technológiu budúcnosti.
  4. Darčeky zadarmo: 4ka toto leto ponúkla všetkým zákazníkom dáta zadarmo. Spomínate si ešte na Dana Nekonečného, ktorý v lete lákal ľudí surfovať na modernej 4G sieti štvrtého operátora svojimi nekonečnými videami? Tisícky mladých i starších vďaka 4ke neminuli v lete ani cent za dátovanie. Aktuálne 4ka ponúka zákazníkom na mesiac zadarmo volania v svojej sieti. Postačí, ak do 12. októbra zákazník zašle bezplatnú SMS v tvare VOLANIA na číslo 950 a na 30 dní od aktivácie získa neobmedzené volania zadarmo na účastnícke čísla 4ky na celom Slovensku.
3.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+