MojAndroid

Koniec roka patrí na našom webe dvom veľkým anketám. Popri NAY Android Roka 2018, kde hlasujete za najlepšie zariadenia za uplynulý rok a hráte o vyše 20 cien, beží aj anketa 4ka Android Code 2018. Tu už tradične hľadáme tie najlepšie slovenské Android aplikácie, pričom ste to práve vy, kto rozhodne o poradí v jednotlivých kategóriách. Aby sa vám lepšie hlasovalo, postupne vám predstavíme všetky súťažné kategórie. Dnes začneme kategóriou TV Aplikácie.

Antik TV

Obľúbená aplikácia na sledovanie TV online Antik TV prešla v poslednej dobe výraznou zmenou dizajnu pri zachovaní si všetkých funkcií, ktoré na nej používatelia majú radi. Po novom je k dispozícii aj archív najsledovanejších kanálov, takže máte v jednom čase k dispozícii obrovské množstvo obsahu. Navyše, pri archivovaných programoch môžete jednoducho preskočiť reklamu a ničím nerušený si užívať daný program. Naopak, keď vás zaujíma budúce vysielané, pomôže vám prehľadný TV program aj na niekoľko týždňov dopredu.

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Magio GO

Jednou z vôbec najpoužívanejších TV aplikácií je Magio GO od Telekomu. Zákazníci tohto operátora majú k dispozícii podarenú mobilnú aplikáciu, kde môžu sledovať až 50 kanálov a k dispozícii majú program na 14 dní dopredu. Zároveň prostredníctvom aplikácie získavajú prístup k 7-dňovému archívu pri 20 vybratých kanáloch. Aplikácia tiež ponúka cleý rad rôznych prispôsobení a nastavení, vďaka čomu si ju môžete upraviť presne podľa vašich predstáv a potrieb.

Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: Zdarma

Správy RTVS

Obľúbenou aplikáciou nielen na sledovanie televízneho spravodajstva vo video forme je titul Správy RTVS. Ten vám poslúži aj v čase, keď nemáte čas alebo priestor sledovať televízne správy, nájdete tu totiž textové správy z domova aj zo sveta. Aplikáciu si môžete šikovne prispôsobiť výberom tém, ktoré vás zaujímajú a následne sa nebudú zobrazovať informácie o tom, čo vás jednoducho nezaujíma.

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Swan GO

Svoju mobilnú aplikáciu na sledovanie TV má aj operátor SWAN. Titul SWAN GO ponúka moderný dizajn a všetky funkcie, ktoré by ste od takejto služby očakávali. Okrem sledovania TV priamo online tu je k dispozícii aj možnosť sledovania TV zo 7-dňového archívu. Tiež si môžete živú reláciu pozastaviť a dopozerať neskôr, keď na to budete mať čas. Aplikácia tiež ponúka nový, modernejší a intuitívnejší dizajn a nezahltí vás funkciami, o ktoré nemáte záujem.

Verzia: 3.08
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.08
Aktuálna cena: Zdarma

Televízia TA3

Veľmi podarenú mobilnú aplikáciu má aj Televízia TA3. Ako iste viete, jej vysielanie môžete sledovať zadarmo a byť tak nonstop informovaný o najaktuálnejších kauzách z celého sveta. K dispozícii je tu živé vysielanie, ale aj záznamy relácií a dokonca aj textové články, ktoré vám skrátia chvíle čakania v prípadoch, keď nemôžete pozerať videá.

Verzia: 1.2.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.7
Aktuálna cena: Zdarma

TVnoviny.sk

Spravodajsko-televíznu aplikáciu má vo svojom portfóliu aj Televízia Markíza. Jej titul TVnoviny.sk má tiež veľmi atraktívny dizajn a množstvo praktických funkcií. Nájdete tu články, videá a reportáže z najrôznejších oblastí. Okrem toho, prostredníctvom tejto aplikácie máte prístup aj k občianskej žurnalistike na základe podnetov od bežných obyvateľov Slovenska.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Hlasujte a vyhrajte

Čitatelia a fanúšikovia webu MojAndroid.sk majú možnosť hlasovať a zvoliť si svoje obľúbené aplikácie v ankete 4ka Android Code už po ôsmykrát. Hlasovanie opäť prebieha na webe AndroidCode.sk od 29. 11. 2018 do 13. 1. 2019. Vyhrá aplikácia, ktorá dostane od vás najviac hlasov. Samozrejme, na hlasujúcich čakajú tiež zaujímavé ceny. Hlavnou cenou je nový smartfón Samsung Galaxy A7 2018! Okrem víťaza hlavnej ceny odmeníme aj ďalších desiatich z vás, ktorí dostanú doživotnú licenciu na navigáciu Sygic.

Partneri ankety 4ka Android Code 2018

7.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+