MojAndroid

Direct banka Zuno počas víkendu vylepšovala svoje mobilné bankovníctvo Zuno Mobile Banking. Pribudli nové funkcionality, ktoré sa týkajú úvodného menu, prehľadu o účtoch a kartách, zobrazovania pre tablety s Androidom či internetových platieb. Cieľom má byť jednoduchšie spravovanie peňazí cez mobilné zariadenia a väčší prehľad o svojich peniazoch a finančných operáciách.

Zuno opakovanie platby Zuno vychodniarcina 1 Zuno prehlad_kreditka

Banka sa však rozhodla doplniť do menu aj novú nezvyčajnú jazykovú mutáciu. Je ňou východniarčina. „Náš tím ľudí sa rýchlo nadchne pre netradičné a vtipné nápady. Tak to bolo aj v tomto prípade. A keďže východniari tvoria nezanedbateľný počet našich klientov, rozhodli sme sa pre nich vytvoriť túto odľahčenú verziu. Nech to nie je len o peniazoch, ale aj o zábave“ vysvetľuje Andrej Čársky, šéf vývoja produktov a elektronického bankovníctva Zuno. Východniarčina je dostupná pre klientov, ktorí využívajú účet Plus.

Celkový prehľad zmien v mobile bankingu Zuno:

  • lepší finančný prehľad na welcome page a detaily kariet
  • tlačidlo pre zavolanie do kontaktného centra bez nutnosti zadávania čísla
  • lepšie zobrazenie aplikácie ZUNO Mobile Banking na tabletoch s Androidom
  • zobrazenie stavu plnenia kritérií platieb kartou a kreditkou pre účet Plus zadarmo
  • možnosť zmeny účtu na účet Plus priamo cez mobile banking
  • Pre klientov s účtom Plus – možnosť odpovedať na platbu a vytvoriť novú platbu s vopred vyplnenými údajmi

Zdroj: tlačová správa

12.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+