MojAndroid

Tvorca mobilných zariadení, spoločnosť ZTE, odhalila svoje predbežné plány so zariadením ZTE GRAND S ešte pred vianočnými sviatkami. No dnes už vieme viac podrobností, aj keď stále ostávajú zahalené rúškom tajomstva.

ZTE GRAND S by mal mať 5-palcový displej a rozlíšenie displeja Full HD teda 1080p. Viac informácií sa doteraz nedostalo na svetlo sveta, a tak stále len môžeme hádať, s akými parametrami tento kúsok z dielne spoločnosti ZTE zaboduje na prichádzajúcom CES 2013.

Objavili sa aj predbežné dizajnové plány a náčrty, ktoré ZTE GRAND S predstavujú vo svetle naozaj zaujímavého dizajnérskeho počinu. Náčrty sa objavili na čínskej stránke, ale naďalej ostáva otázne, či sú tieto náčrty dôveryhodné a ako nakoniec bude ZTE GRAND S vyzerať. Predbežne sa údajne objavili aj fotografie, ktoré by mali byť súčasťou tlačových správ spoločnosti ZTE.

Na to všetko si budeme musieť pravdepodobne počkať až do začiatku akcie CES 2013 v Las Vegas 8. januára, kedy by mali byť odhalené všetky podrobnosti.

Zdroj, foto:   Weibo,  Engadget

26.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+