Google Play momentálne prekvitá aplikáciami alebo hrami, ktoré sú momentálne dostupné v zľave alebo zadarmo. Nepremeškajte príležitosť a pozriete si ponuku tých najlepších zľavnených titulov. Medzi najlepšie zľavy patrí vynikajúca adventúra The Room 2, ktorý poteší každého hráča mobilných hier. V zľave je napríklad aj alternatívna klávesnica Minuum Keyboard, ktorá do Andoridu prináša zaujímavú možnosť zadávanie textu. Ak máte v rodine starších ľudí, ktorí už tak dobre nevidia na displej, určite sa pozrite aj na aplikáciu BIG Launcher. Zaujímavou voľbou je aj populárna hra Shadowrun Returns. Ďalšie aplikácie a hry v zľave nájdete nižšie
Zoznam Android hier a aplikácií – ceny platia k dátumu 11. októbra 2014 a pri neskoršom zobrazení sa môžu líšiť. Ak poznáte iné tituly, ktoré sú v zľave, dajte nám vedieť dole v komentároch.
Minuum je k nicemu bez ceskeho/slovenskeho jazykoveho balicku, ktery vyvojari zatim nevydali. Nastesti lze vyresit takto: http://www.tomogo.cz/index.php/menu-vyvoj/menu-vyvoj-android/9-cestina-pro-klavesnici-minuum
Appsales , a mate to kazdy den, pripadne aj s notifikaciami… :)
Nie vždy je každá zľava v Appsales a nie každý sleduje zľavy. Pre mňa určite užitočná pravidelná rubrika o zľavách.
Akoze nie a co myslis ze odkial to beru? Schvalne som otvoril appsales a su tam hned hore uplne vsetky co v tomto clanku, len v trocha sprehadzanom poradi .. Tak aplikaciu neotvoris ale clanok o zlavach ano .. logiic :D
Ale jasné že som mal otvorené aj Appsales. Ani v Appsalel sa každá zľava nezobrazí, ale je to jeden z najužitočnejších filtrov na zľavy.
Napriek tomu nevidím dôvod prečo by autor článku nemohol z Appsales vyberať zľavy, aj keď myslím si že sleduje viac zdrojov.
Ved kludne, nech si vybera zlavy odkial chce, ja som len ponukol alternativu, kde sa da najst 99% obsahu tejto rubriky.. Kto nechce, jeho vec :)
OK, pohoda. Appsales je dobrý tip.