MojAndroid

Novinky z prostredia Android smartfónov, aktuálne informácie o aktualizáciách, úniky informácií, ale aj rekapitulácia mimoriadnych udalostí za uplynulý týždeň. Aj to nájdete v rámci nášho nového pravidelného seriálu Zhrnutie týždňa!

Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android smartfóny (28/2018)
Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android aplikácie (28/2018)

Samsung Galaxy S9 a S9+ | Aktualizácia

Spoločnosť Samsung prináša novú aktualizáciu pre dvojicu svojich vlajkových zariadení s názvom Samsung Galaxy S9 a S9+. Prichádza 480fps super spomalené video, táto aktualizácia má však jeden háčik.

Náš tip
Samsung Galaxy S9 a S9+ dostáva 480fps super spomalené video. Má to však háčik
Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Xiaomi Mi Max 3 | Oficiálne

Xiaomi prináša ďalšiu generáciu svojho skutočne veľkého zariadenia s názvom Xiaomi Mi Max 3. Vo svojej výbave ponúkne aj 6,9″ panel s pomerom strán 18:9 či nadpriemernú kapacitu batérie 5500 mAh. Navyše vďaka možnosti nabíjania iného zariadenia prostredníctvom smartfónu Mi Max 3 tak budete vo vrecku nosiť prakticky aj menšiu „powerbanku.“

Náš tip
Xiaomi Mi Max 3 oficiálne: 6,9″ displej a obrovská 5500 mAh batéria

Huawei Mate 10 a Mate 10 Pro | Aktualizácia

Spoločnosť Huawei prináša novú aktualizáciu pre svoje vlajkové zariadenia Huawei Mate 10 a Huawei Mate 10 Pro. Nová softvérová aktualizácia prináša systémové vylepšenia vo verzii Android 8.1 Oreo, ale aj aktualizáciu nadstavby od výrobcu na verziu EMUI 8.1

Náš tip
Huawei Mate 10 a Mate 10 Pro dostávajú Android 8.1 Oreo a tiež EMUI 8.1 | AKTUALIZÁCIA
Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Huawei Mate 10 Pro.

LG G6 ThinQ | Aktualizácia

Novú aktualizáciu svojho minuloročného vlajkového modeluprináša aj spoločnosť LG. Obsahuje upravený názov, ale aj vylepšenia fotoaparátu, ktorý tentokrát ponúkne aj prvky umelej inteligencie. Poteší tiež nová funkcia s názvom Qlens, či integrácia Google Asistenta do prostredia fotoaparátu.

Náš tip
LG G6 dostáva prívlastok ThinQ. Nechýbajú ďalšie vylepšenia | AKTUALIZÁCIA

Motorola Moto z³ play | Aj na Slovensku

Zariadenie Motorola Moto z³ play je oficiálne v predaji už aj na Slovensku. Prečítajte si technické špecifikácie, cenu a dostupnosť smartfónu. Nechýba tradične ani podpora voliteľného príslušenstva moto mods. Tentokrát bude navyše nový Moto TurboPower Packpriamo súčasťou balenia tohto smartfónu.

Náš tip
Motorola Moto z³ play je oficiálne už aj na Slovensku
Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Motorola Moto Z3 Play.

Ak máte tip na zaujímavú Android aplikáciu zo slovenskej alebo zahraničnej produkcie, neváhajte a napíšte nám do komentárov!

22.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+