MojAndroid

Novinky z prostredia Android aplikácií, aktuálne informácie o aktualizáciách, ale aj rekapitulácia mimoriadnych udalosti za uplynulý týždeň. Aj to nájdete v rámci nášho nového pravidelného seriálu Zhrnutie týždňa!

Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android aplikácie (27/2018)
Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android smartfóny (27/2018)

Gboard | Podpora Morseovej abecedy

Známa klávesnica z dielne spoločnosti Google ponúkne možnosť komunikovať aj Morseovou abecedou. To je skutočne zaujímavá alternatíva, ktorá môže rozšíriť použitie aplikácie aj v prípade hendikepovaných používateľov. Stačí si aktualizovať aplikáciu na najnovšiu verziu.

Náš tip
Klávesnica Gboard bude vedieť komunikovať aj Morseovou abecedou

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Android Auto | Satelitné zobrazenie v aplikácii

Aplikácia Google Maps poskytuje používateľom satelitné zobrazenie na mnohých platformách, ale do teraz sa z nejakého dôvodu nikdy nedostala do aplikácie Android Auto. Už je možné nastaviť satelitný pohľad do navigácie vo svojom Android Auto systéme a vyzerá to presne tak, ako by ste zrejme očakávali.

Náš tip
Android Auto: Satelitné zobrazenie v navigácii vo vašom vozidle

Notes by Firefox | Nahradí aj vaše poznámky?

Aplikácií pre tvorbu poznámok je skutočne veľké množstvo. Ak však hľadáte niečo úplne jednoduché a zároveň využívate na PC aj internetový prehliadač Firefox, tak môžete využiť nové riešenie od Mozilly. Ich aplikácia Notes by Firefox je síce ešte len v BETA testovaní a je veľmi jednoduchá, ale účelu poslúži.

Náš tip
Notes by Firefox – alternatíva k Evernote pre používateľov Firefoxu?

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Národná transfúzna služba SR | Mobilná aplikácia

Mobilnú aplikáciu pre Android smartfóny má už aj Národná transfúzna služba SR. Ponúkne elektronickú kartu darcu krvi, informácie ohľadom samotného darcovstva krvi a pomerne podrobné informácie o odbere krvi. Nechýbajú tiež kontaktné informácie na pracoviská po celom Slovensku.

Náš tip
Národná transfúzna služba SR má svoju aplikáciu. Poteší každého darcu krvi
Verzia: prod_1_1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: prod_1_1
Aktuálna cena: Zdarma

The Walking Dead: Our World

Herný titul s prvkami rozšírenej reality s názvom The Walking Dead: Our World je už k dispozícii v Obchode Play. Zahrajte si hru aj na vašom smartfóne! Ak ste vyskúšali populárny titul Pokémon GO, pravdepodobne budete v ovládaní tejto hry „ako doma.“ Prvky rozšírenej reality sa však tentokrát presúvajú do sveta plného „zombíkov“ po apokalypse. V hre takisto nemôžu chýbať populárne postavy zo známeho seriálu ako Rick Grimes, Michonne či Daryl Dixon.

Náš tip
Hra začína. Titul The Walking Dead: Our World je už v Obchode Play!
Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
Verzia: 0.160.2.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.160.2.8
Aktuálna cena: Zdarma

Ak máte tip na zaujímavú Android aplikáciu zo slovenskej alebo zahraničnej produkcie, neváhajte a napíšte nám do komentárov!

14.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+