MojAndroid

Odkedy nepotrebujete na komentovanie YouTube videí prepojený Google+ účet, sa na tejto sociálnej sieti rozmohli hejteri a anonymovia, ktorí s obľubou hania videá bez väčšieho rozmyslu. Našťastie si to (konečne) všimol aj YouTube, a tak priniesol nové možnosti pre manažovanie diskusií pod vašim vlastným kanálom.

youtube-komentare-nastroje

Náš tip
Google vydal 3 nové reklamy na Pixel smartfóny s hviezdami z YouTube

YouTuberi môžu odteraz blokovať vybrané slová (nadávky) alebo frázy, pričom samotný YouTube dokáže po novom detegovať aj komentáre, ktoré sú “potenciálne nevhodné” a poslať ich manažérovi kanála na schválenie. Okrem toho však YouTuberi po novom môžu pripínať na vrch konverzácie obľúbené alebo významné komentáre, prípadne dať komentáru “srdiečko”, aby komentujúci vedel, že YouTuber daný komentár videl a váži si ho alebo sa mu páči. YouTube tieto zmeny uverejňuje postupne a už čoskoro by mali byť dostupné aj v mobilnej verzii aplikácie u nás, na Slovensku.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: YouTube

4.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+