MojAndroid

Smartfón Xiaomi Mi 5c je prvým na svete, ktorý nemá označenie “Google” a zároveň získava oficiálnu aktualizáciu na Android 7.1.2 Nougat. Táto menšia aktualizácia systému je skutočne čerstvá a okrem smartfónov Pixel a Nexus zatiaľ nedorazila na žiadne iné zariadenia. Až doteraz.

Aktualizácia je zabalená do aktualizácie nadstavby MIUI 8.3. Tá prináša niekoľko drobných vylepšení, ako aj optimalizovanie výkonu a tradičné opravy chýb. Okrem toho ponúka aj nejaké zmeny v kalendári a v ďalších častiach systému, no nejde o žiadne revolučné novinky, skôr o opravy a drobné aktualizované funkcie.

Samozrejmosťou sú aj čerstvé bezpečnostné opravy od Google a všetky ďalšie funkcie a novinky, ktoré Android 7.1.2 Nougat prináša. Výsledkom je tak jeden z najaktuálnejších systémov, aké môžete aktuálne mať vo svojom smartfóne s Androidom. Detaily o novinkách v systéme MIUI 8.3, ako aj odkazy na stiahnutie, nájdete na stránkach MIUI Czech & Slovak.

Zdroj: MIUIos.cz

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
25.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+