MojAndroid

Všetkým milovníkom kníh a najnovších bestsellerov dávame do povedomia slovenskú aplikáciu Wooky – elektronickú čítačku internetového obchodu rajknih.sk. Strávte svoje voľné chvíle čítaním obľúbených knižných titulov a majte ich vďaka svojmu Android tabletu alebo smartfónu vždy po ruke. My sme si túto čítačku elektronických kníh vyskúšali.
Stačí ak sa zaregistrujete na www.rajknih.sk a pomocou vytvoreného účtu sa následne prihlásite do Wooky aplikácie.  V sekcii Obchod si môžete zakúpiť knihy v elektronickej podobe, ktoré sú prehľadne usporiadané do kategórií. Platbu je možné uskutočniť prostredníctvom mobilu. Takto už nemusíte čakať na dlhé dodanie knihy na poštu, ale máte ju takmer okamžite k dispozíci na čítanie. Zakúpene knihy sú aj po prechode na iné zariadenie alebo po vymazaní z mobilu vždy dostupné na webe rajknih.sk, takže o zakúpené tituly už nikdy neprídete.V sekcii Čítam sa zobrazujú rozčítané knihy.

Wooky ponúka funkcie a nastavenia, ktoré z nej robia ideálny nástroj na čítanie. V knihe tak môžete pridávať záložky, zapnúť automatické posúvanie strán, zmeniť veľkosť písma, farbu listov,rýchlo prepínať medzi kapitolami,nastaviť jas, orientáciu obrazovky alebo vyhľadávať v texte.

Aplikáciu si môžete stiahnúť vyhľadaním na Android Markete alebo pomocou priloženého QR kódu.

Vyžaduje Android: 1.6 a vyššie
Veľkosť: 574kB

QR kód

20.4.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+