MojAndroid

Výrobcu príslušenstva na meranie fitness a zdravotných funkcií Withings v roku 2016 kúpila spoločnosť Nokia a produktovú radu tohto výrobcu zaradila pod divíziu Nokia Health. Aj keď produkovala kvalitné zariadenia, výrazný úspech sa aj kvôli ich vyššej cene nedostavil. Tento rok bol Withings odkúpený späť bývalým majiteľom Éricom Carreelom a začal vystupovať ako nezávislá značka. A k opätovnému návratu na trh by jej mali pomôcť aj nové smart hodinky Withings Steel HR Sport.

Na prvý pohľad sa novinka od starší smart hodiniek spoločnosti nelíši. Opäť sa jedna o analógové hodinky, ktoré majú vo vrchnej časti kruhový monochromatický OLED displej pre zobrazovanie smart funkcií. Zobrazuje prejdené kroky, notifikácie, spálené kalórie a tep srdca. Novinkou je integrované GPS. Zaznamenanú polohu až pri 30 športových aktivitách si môžete pozrieť skrz mobilnú aplikáciu. Hodinky majú 40mm široké oceľové telo s vodeodolnosťou 5 ATM s rôznymi typmi náramkov. Udávaná výdrž pri normálnom používaní je 25 dní. Pri ultra-šetriacom režime 45 dní. Cena hodiniek by mala byť 200 dolárov.

19.9.2018
Zdroj: PocketNow
  • Maher787

    chcem si kúpiť Withingsi HR alebo Garmin Vivomove HR a taketo vylepšenie v podobe GPS by nebolo na zahodenie no ked pridu na trh a budu mat normalnu cenu a bude blízska Garminom, ktore sa mi po stranke dizajnu pacia o trochu viac, tak by som vzal radsej tieto nakolko maju aj dlhsu udavanu zivotnost na jedno nabitie.

    • Hodja Nasreddin

      Fajn, že si sa podelil so svojimi zámermi.

+