MojAndroid

Niekoľko mesiacov dozadu sme mohli v televízií sledovať zábavnú a do istej miery aj šialenú reláciu Wipeout – Súboj národov, kde niekoľko známych tvári z rôznych krajín bojovali v andrenalínovych disciplínach na umelo vytvorených prekážkach. Populárne vývojárske štúdio Activision, známe hlavne zo série hier Call of Duty vydalo novú hru, ktorá prináša túto netradičnú zábavku aj do vašich Android zariadení.

Wipeout Android hra

Nová hra Wipeout je založená na spomínanom televíznom hite a ak ste reláciu sledovali, určite tušíte aká bude vaša úloha. Budete sa uhýbať veľkých loptám, pálkam a tyčiam, behať po rôznych rampách, skákať cez prekážky a to dovtedy, kým vás niečo nezastaví. Podobne ako v televíznej show, za prechádzanie jednotlivých prekážok budete získavať body, ktoré neskôr použijete na odomknutie ďalšieho obsahu v hre, ako napr. nové kostýmy, nové postavy prípadne vylepšenia atribútov. Po grafickej stránke je ešte čo zlepšovať, no úlohou určite nie je ohúriť vás najnovšími grafickými technológiami ale zabaviť vás. A myslíme, že presne to Wipeout aj splní.

Wipeout Android hra  Wipeout Android hra

Hra je dostupná pre zariadenia s Androidom 2.3.3 a vyšším. Zakúpiť si ju môžete v obchode Google Play za sumu 1,49 €, kliknutím na náš widget nižšie.

Pred kúpou si nezabudnite pozrieť oficiálny trailer hry:

(via: androidauthority)

12.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+