MojAndroid

Pre tých, ktorí majú zmätok vo svojich príjmoch a výdajoch odporúčame aplikáciu Wallet. Tá pochádza z českej kuchyne a jej úlohou je sledovať vaše príjmy a výdavky. V aplikácii zaznamenávate každý jeden výdaj a takisto aj akým spôsobom ste platili. Tieto transakcie potom pridávate do rôznych kategórií ako sú hypotéka, elektronika, domácnosť, zvieratá alebo aj krčma. Okrem toho môžete pridať aj fotku zakúpeného produktu a dátum záruky. Všetky vaše transakcie sa zaznamenávajú do grafu a vy tak uvidíte svoju bilanciu a jej vývoj.

Príjmenou funkciou je aj zapisovanie vašich dlhov alebo vytvorenie nákupného zoznamu, ktorý si takisto môžete rozdeliť do kategórií. Vaše údaje a štatistiky sú v bezpečí a ukladajú sa do cloudu, takže môžete k ním pristupovať aj cez webový prehliadač na počítači alebo dokonca cez inteligentné hodinky s Android Wear.

Aplikácia Wallet je zadarmo dostupná v obchode Play. Ak chcete odomknúť prémiové funkcie, musíte si zakúpiť jeden z troch ponúkaných plánov (Starter, Advanced, Master). Cena plánov začína od 3,59€ za mesiac, resp. 1,83€ mesačne, ak si vyberiete ročný plán. Používate nejakú aplikáciu na triedenie vašich transakcií? Ak áno, napíšte do komentárov akú.

Verzia: 5.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
14.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+