MojAndroid

Priatelia, v spolupráci s internetovým obchodom iPshop.sk sme pre vás pripravili jednoduchú súťaž, kde môžete vyhrať  Veho 360 – prenosný Bluetooth reproduktor v retro dizajne a poukážky na nákup v hodnote 70 EUR.

  1. Cena: Veho 360 – prenosný Bluetooth reproduktor v retro dizajne je skvelým doplnkom na vašu chalupu, rodinný dom či záhradu. Ak máte radi štýlové veci, tento reproduktor obohatí váš interiér nielen svojim vzhľadom, ale i bohatým zvukom.
  2. Cena: Poukážka 50 EUR na nákup v obchode iPshop.sk
  3. Cena: Poukážka 20 EUR na nákup v obchode iPshop.sk

Súťaž trvá od 17.4.2017 do 23.4.2017.

Správnu odpoveď nájdete na www.ipshop.sk.

O internetovom obchode iPshop.sk:

Táto súťaž bola ukončená. Správna odpoveď bola 141 produktov.

Výhercovia súťaže:
1. Gabriela Pacholská – 
Veho 360 – prenosný Bluetooth reproduktor 
2. Peter Homola – 
Poukážka 50 EUR na nákup v obchode iPshop.sk
3. Ivana Stanová –
Poukážka 20 EUR na nákup v obchode iPshop.sk

Všetkým výhercom blahoželáme a všetkým Androiďákom ďakujeme za účasť v súťaži . Už čoskoro prídeme s ďalšou zaujímavou súťažou, kde budete môcť vyhrať ďalšie hodnotné ceny.

“Internetový obchod iPshop.sk sa špecializuje na on-line predaj príslušenstva pre mobilné telefóny. Klientom ponúkame ten najlepší možný servis – rýchle doručenie tovaru, jednoduché riešenie reklamácií, širokú ponuku produktov na prakticky všetky typy najpredávanejších telefónov a omnoho viac. Každá prijatá objednávka je záväzná a vždy urobíme všetko pre to, aby náš zákazník bol s našimi službami spokojný.”

 

 

17.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+