MojAndroid
Inzercia 17.4.2017

Priatelia, v spolupráci s internetovým obchodom iPshop.sk sme pre vás pripravili jednoduchú súťaž, kde môžete vyhrať  Veho 360 – prenosný Bluetooth reproduktor v retro dizajne a poukážky na nákup v hodnote 70 EUR.

 1. Cena: Veho 360 – prenosný Bluetooth reproduktor v retro dizajne je skvelým doplnkom na vašu chalupu, rodinný dom či záhradu. Ak máte radi štýlové veci, tento reproduktor obohatí váš interiér nielen svojim vzhľadom, ale i bohatým zvukom.
 2. Cena: Poukážka 50 EUR na nákup v obchode iPshop.sk
 3. Cena: Poukážka 20 EUR na nákup v obchode iPshop.sk

Súťaž trvá od 17.4.2017 do 23.4.2017.

Správnu odpoveď nájdete na www.ipshop.sk.

O internetovom obchode iPshop.sk:

Táto súťaž bola ukončená. Správna odpoveď bola 141 produktov.

Výhercovia súťaže:
1. Gabriela Pacholská – 
Veho 360 – prenosný Bluetooth reproduktor 
2. Peter Homola – 
Poukážka 50 EUR na nákup v obchode iPshop.sk
3. Ivana Stanová –
Poukážka 20 EUR na nákup v obchode iPshop.sk

Všetkým výhercom blahoželáme a všetkým Androiďákom ďakujeme za účasť v súťaži . Už čoskoro prídeme s ďalšou zaujímavou súťažou, kde budete môcť vyhrať ďalšie hodnotné ceny.

„Internetový obchod iPshop.sk sa špecializuje na on-line predaj príslušenstva pre mobilné telefóny. Klientom ponúkame ten najlepší možný servis – rýchle doručenie tovaru, jednoduché riešenie reklamácií, širokú ponuku produktov na prakticky všetky typy najpredávanejších telefónov a omnoho viac. Každá prijatá objednávka je záväzná a vždy urobíme všetko pre to, aby náš zákazník bol s našimi službami spokojný.“

 

 

17.4.2017
 • robo

  bolo by fajn upresniť otázku, totiž v ponuke sú produkty pre „huawei p9 lite (2017)“ a pre „huawei p9 lite“… V otázke to „2017“ nie je, tak by to mohlo byť jasné, ale predsa….

 • Ronysko

  Robo, vďaka za feedback, je to doplnené.

  • erik

   Doplnili ste rok 2015. Nie je to chyba?

 • Peter Mikus

  no podla mna ste doplnili ine ako sa myslelo :) predtym bolo v otazke (2015) vtedy este som odoslal pocet zo sekcie ktora na to webe rok ani oznaceny nema, a vy ste formular „opravili“ ze teraz v zatvorke je cislo roku 2016 – ak by som chcel byt korektny tak taky produkt na webe toho shopu nie je…. snad aspon konecne vyhram, ucastnim sa stale a dlho a este nikdy nic :D

  • Bax

   Pôvodná verzia vyšla v roku 2016, takže to je tá „bez označenia“. 2015 bol preklep tipujem.

 • Simča Sima Hanková

  A to ako kolko produktov je v tej sekcií HUAWEI P9 Lite (2016) alebo kolko ich je pre ten mobil… akože zahrna to aj také tie veci ako nabijacky, kable, držiaky.. ? ved tie sa dajú použiť aj pre iný mobil nie ? :D

  • Bax

   Citácia z textu: „Stačí, ak odpoviete na jednoduchú otázku a my vás automaticky zaradíme do žrebovania.“
   Ak sa jedná o jednoduchú otázku, rozmýšľaj „jednoducho“ ;)

 • Jarek Hurych

  Napsal jsem pořadatelům soutěže 2 x – jestli nepřepsali omylem rok.

  Neodpověděli mně.

  • Michal Chabada

   Janek, na aky email si pisal? Lebo sme to overovali a nic nedostali.. Odpoved sme hned doplnili, takze otazka bola zrozumitelna snad pre vsetkych :-)

+