MojAndroid

V pravidelných dvojtýždňových intervaloch zľavový portál Humble Bundle ponúka balík 9 hier s určitou tematikou. Tentokrát je tematikou Francúzsko a hry pochádzajú od francúzskych vývojárov.

Pokiaľ zaplatíte minimálne 84 centov, dostanete trojicu hier – “hopsačku” Mechanic Escape, sériu minihier Pang Adventures a puzzle hru unWorded.

V prípade, že zaplatíte 4 eurá, dostanete ďalšiu trojicu hier. Out There: Ω Edition je oceňovaná hra v ktorej preskúmavate solárny systém. Sanitarium je port slávnej PC horrorovej adventúry z roku 1998. Ok Golf, ako už názov napovedá, je golfovou hrou s peknou 3D grafikou.

Pokiaľ si ešte priplatíte 22 centov, tak dostanete asi najzaujímavejší titul Gobliiins Trilogy. Túto logickú adventúru, ktorá sa dočkala troch dielov v rokoch 1991 až 1993, netreba viac predstavovať. Ďalšími dvoma hrami sú A Normal Lost Phone Dungeon Rushers. V prvej pátrate po identite a živote majiteľa strateného telefónu a v druhej s partiou hrdinov s RPG prvkami dobývate žalár.

Bežná cena všetkých hier je 42 dolárov a za podstatne nižšiu cenu si ich môžete zakúpiť na stránkach Humble Bundle. Poponáhľajte sa, zostávajú už len necelé 2 dni!

17.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+