MojAndroid

Sociálna sieť Vine, ktorú odkúpil v minulom roku Twitter, sa teší veľkej popularite a v súčasnosti má už viac ako 13 miliónov používateľov. Aplikácia pre mobilné zariadenia bola od 24. januára dostupná len pre platformu iOS, no teraz je k dispozícii aj pre používateľov Androidu.

vine

Čím chce sociálna sieť Vine najviac zaujať svojich používateľov nie je klasický spôsob zdieľania statusov ako v prípade Twitteru, alebo obrázkov na Instagrame. Namiesto toho prichádza s unikátnou službou pre zdieľanie krátkych 6 sekundových útržkov videa, ktoré môžu používatelia vytvárať priamo v aplikácii. Krátky videospot nemusí pozostávať len s jedného súvislého záberu, v aplikácií je možné jednoduchým ťuknutím na displej nakrúcanie videa zastaviť a následne znova spustiť.

Vine_3 Vine_4 Vine_5

Vine pre Android disponuje funkciami verzie určenej pre iOS, obsahuje však jednu novinku a tou je zoom. Aplikácia je zadarmo dostupná na Google Play a môžete si ju stiahnuť práve teraz pomocou nášho widgetu. Ako hlavne výhody uvádzajú vývojári nasledovné:

  • Neobmedzené nahrávanie videí na servery Vine
  • Okamžité zdieľanie videí a ich následné zdieľanie na Twitteri – čoskoro majú pribudnúť ďalšie sociálne siete vrátane Facebooku.
  • Hľadanie, sledovanie a komunikácia s ľudmi
  • Sledovanie trendov, najpopulárnejších hashtagov a výber redakcie

Verzia: 6.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

5.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+