MojAndroid

Nie je to tak dávno, čo sme v spolupráci so spoločnosťou Samsung vybrali niekoľko produktov z jej portfólia, ktoré by dokázali pod stromčekom potešiť nežnejšie pohlavie. Dnes sa hlásime opäť s podobným videom, avšak v tomto sme sa zamerali konkrétne na technologické hračky určené pre mužov.

Ak si teda náhodou neviete dať rady s tým, čo kúpiť pod stromček vášmu bratovi, otcovi, dedkovi či partnerovi, nižšie uvedené video vám môže vo výraznej miere pomôcť. Nájdete v ňom hneď niekoľko tipov na zariadenia rôznych kategórií od smartfónov, cez smarthodinky či reproduktory. Zrejme vám netreba veľmi pripomínať, že Vianoce tu budú čo nevidieť. Ak vás teda náhodou nejaký z produktov vo videu zaujme, rozhodne nestrácajte čas s jeho kúpou.

Článok bol vytvorený v spolupráci so spoločnosťou Samsung.

20.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+