MojAndroid

Do predstavenia nových Samsungov ostáva ešte stále niekoľko mesiacov, to nám však nebráni v tom, aby sme si aspoň v našich predstavách vysnívali, ako by mali vyzerať. Špecifikácie nového Samsungu Galaxy S6 už unikli na verejnosť, a aj keď je ešte priskoro na to, aby sme ich brali príliš vážne, veríme, že viaceré z nich sa stanú skutočnosťou. Jedna zo správ dokonca hovorila o postrannom displeji po obidvoch stranách v podobnom štýle, ako nájdeme na Samsungu Galaxy Note Edge. Jeden z fanúšikov spoločnosti aj na základe týchto informácií vytvoril zaujímavý koncept.

Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge by podľa jeho predstáv mali disponovať 2K displejom a prísť by mali aj s 2910 mAh batériou, ktorá by sa z polovice dokázala nabiť už do 20 minút od pripojenia na nabíjačku. ISOCELL fotoaparát bude mať 20 Mpix rozlíšenie, dual LED blesk a tiež schopnosť natáčať video v rozlíšení 4K, či Full HD pri snímkovacej frekvencii 120 fps. Samozrejme, ide o vymyslené technické údaje, ku ktorým by sa teoreticky nové smartfóny mohli len približovať. Keby sa ale stali skutočnosťou, mali by ste o podobné zariadenia záujem?

Zdroj: phonearena 

18.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+