MojAndroid

Len včera sme mohli na videu po prvýkrát vidieť nový Samsung Galaxy S5 Active a dnes tu máme ďalšie video, ktoré odhaľuje jeho vlastnosti a funkcie. Z včerajších uniknutých informácií sme sa dozvedeli, že S5 Active bude vybavený takmer totožným hardvérom ako klasický model S5. Zdá sa však, že po dôkladnejšom testovaní prišiel redaktor TK Tech News s ďalšími zisteniami, ktoré milo prekvapili aj nás.

Samsung Galaxy S5 Active má byť totižto vybavený vlastným tzv. Active tlačidlom, ktoré bude programovateľné a môže slúžiť napríklad na spustenie fotoaparátu alebo ľubovoľne inej aplikácie. Nastaviť môžete tiež aplikáciu, ktorá sa spustí po jeho dlhšom podržaní. Novinkou v S5 Active je aj aplikácia Activity Zone, ktorá ponúka funkcie ako barometer, stopky, baterku a iné.

Zaujímavosťou na Galaxy S5 Active má byť aj jeho 16 Mpix fotoaparát. Podľa testovacích videí portálu TK Tech News by totižto mohol disponovať optickou stabilizáciou, ktorá by zredukovala vlnenie obrazu pri pohybe, či zlepšila zábery pri horších svetelných podmienkach. Aj keď na 100% prítomnosť opticky stabilizovaného modulu fotoaparátu nemôžeme potvrdiť, nasledovné video hovorí za všetko.

Zdroj: phandroid

22.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+