MojAndroid

Nový tabletofón kórejskej spoločnosti Samsung Galaxy Note 4 bol predstavený počas konferencie IFA v Berlíne, no teraz už technologickí nadšenci netrpezlivo očakávajú jeho príchod do obchodov. Ten je vo väčšine sveta plánovaný koncom októbra, no v Ázii sa už objavilo prvé unboxing video očakávaného tabletofónu. Treba brať ohľad na to, že na videu sa nachádza kórejská verzia smartfónu, a tak sa môže celé balenie zariadenia značne líšiť od toho, aké uvidíme my v našich obchodoch.

http://youtu.be/KJpq2q7EE4E

V každom prípade si na videu môžete pozrieť prvý pohľad na reálne zariadenie v takej verzii, v akej príde do obchodov. Samsung Galaxy Note 4 je pritom aktuálne jedným z najvýkonnejších smartfónov na trhu a rovnako, ako po minulé roky, aj tentokrát predstavil Samsung tabletofón, ktorý kraľuje svojej triede zariadení. Okrem najvýkonnejšieho hardvéru použil Samsung v novom modeli konečne aj prémiové materiály pri konštrukcii, pričom najmä kovový rám pôsobí na telefóne veľmi pekne a podľa prvých reakcií značne zvyšuje komfort pri používaní smartfónu. Okrem najnovšieho hardvéru ponúkne nový Note 4 aj rôzne softvérové vylepšenia, ktoré sú typické pre rad zariadení Note. Aj v tomto prípade je súčasťou tabletofónu stylus, ktorý opäť prešiel mnohými vylepšeniami a bude schopný ešte lepšie rozoznávať rukou písaný text.

Zdroj: Samsung via Android Authority

27.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+