MojAndroid

Ak patríte medzi pokročilých používateľov Androidu a slová ako root či ROM pre vás nie sú cudzie, rozhodne vás poteší správa o najnovšej verzii alternatívneho systému Paranoid Android 4.3 Beta. Tá totižto v sebe integruje novinku s názvom Hover, čo je akýsi ekvivalent klasických notifikácií plávajúci nad aktuálne zobrazenou aplikáciou. Hover vám umožňuje vidieť prichádzajúce správy a upozornenia bez toho, aby ste museli práve používanú aplikáciu zavrieť a jednoduchými gestami môžete s notifikáciami aj pracovať. Stiahnutím dole zobrazíte viac detailov a po kliknutí na prichádzajúcu notifikáciu otvoríte samostatné okno v popredí, kde môžete na upozornenie aj reagovať. Viac vám o aplikácii povie priložené video.

Používate Paranoid Android na svojom smartfóne aj vy? Tak nám napíšte, ako sa vám novinka pozdáva. Osobne si myslíme, že ide o perspektívnu funkciu, ktorá by sa časom mohla objaviť aj v natívnom Androide. Páči sa nám jej spracovanie aj zmysel, takže od nás získavajú autori tejto populárnej ROM malé plus.

Zdroj: AndroidAuthority

29.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+