MojAndroid

Populárny komunikačný nástroj Viber získava aktualizáciu pre Android aplikáciu, ktorá prináša množstvo užitočných noviniek. Odteraz bude možné vymazať už odoslané správy z konverzácie, a to dokonca aj tie, ktoré ste neposlali vy. Vďaka tomu budete vedieť napríklad lepšie spravovať skupinové chaty, ale tiež budete vedieť vymazať odoslanú správu, ktorú ste v skutočnosti odoslať nechceli.

viber-akt

Okrem toho pribudlo množstvo vylepšení v časti zdieľania obsahu s členmi konverzácie. Okrem iného teraz môžete zdieľať fotografie, videá, kresby, informácie o polohe, kontaktné informácie či akýkoľvek súbor. Viber tak znovu môže nahradiť nejakú inú komunikačnú službu, ktorá ponúkala tieto rozšírené funkcie a ktorú ste museli využívať práve kvôli tomu. Aplikácia nesie označenie 5.6.5 a v týchto chvíľach je postupne uvoľňovaná na zariadenia po celom svete. Ak ste ešte nedostali upozornenie o dostupnosti aktualizácie, kliknite na widget pod článkom a môžete tak skontrolovať dostupnosť aktualizácie manuálne.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

25.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+