MojAndroid

Vianočné obdobie nám prináša nielen vôňu čerstvo upečených sušienok a rozžiarené ulice plné svetiel, ale aj príležitosť vyjadriť svoju lásku a radostné pocity k tým, ktorých máme radi. V čase, keď sa rodiny spájajú a priatelia sa schádzajú, slová získavajú osobitný význam. Vianočné pozdravy nám umožňujú vyjadriť naše želania a priania pre tých, ktorých máme v srdci. V tomto článku sa ponoríme do sveta vianočných vinšov a pozdravov, kde každé slovo nesie so sebou kúzlo Vianoc. Nech sa v tejto dobe radosti a pokoja necháte inšpirovať týmito vtipnými, láskyplnými a originálnymi vianočnými výrazmi, ktoré prinesú úsmev na tvár a teplé pocity do sŕdc všetkých, ktorých stretnete.

Krátke vianočné priania

Šťastné a veselé Vianoce plné lásky a radosti!

Nech vianočná hviezda prináša do tvojho života svetlo lásky a pokoja.

Vianoce sú čas zázrakov. Nech ti prinesú radosť a šťastie!

Želám ti pokojné a šťastné sviatky plné lásky a tepla.

V tomto vianočnom období nech sú tvoje dni plné smiechu a šťastia.

Šťastné Vianoce a šťastný nový rok plný nových príležitostí!

Vianoce sú o rodine a láske. Teším sa na spoločné chvíle.

Nech ti vianočný čas prináša úsmev na tvár a lásku v srdci.

Šťastné Vianoce tebe a tvojim blízkym. Nech sú plné lásky.

Vianočný čas nech ti prináša radostné spomienky a teplé chvíle.

Nech vianočné svetlá osvetlia tvoj život láskou a radosťou.

V tomto vianočnom období nech tvoje srdce bije v rytmu lásky.

Šťastné Vianoce a všetko dobré do nového roka!

Nech vianočné zvony znejú pre teba s láskou a šťastím.

Vianočný čas nech ti prináša pokoj a šťastie, čo srdce žiada.

Nech ti vianočné darčeky budú láskyplné momenty s blízkymi.

Vianoce sú čas zdieľania a darovania lásky. Šťastné sviatky!

Vianočné príbehy nech sú pre teba plné lásky a dobroty.

Nech vianočné zázraky dotknú tvoj život s láskou a pokojom.

Šťastné Vianoce a nekonečná radosť v novom roku!

Vianočné pozdravy, ktorým potešíte svojich blízkych

V tomto kúzelnom období Vianoc ti prajem nádherné chvíle strávené s tými, ktorých máš najradšej, nech ťa obklopuje láska a nech ti každý okamih prináša radostné spomienky.

Nech vianočné svetlá osvetľujú cestu tvojho života, nech ti darujú teplé a láskyplné chvíle, a nech každý vianočný deň niesol vo svojom lone pokoj a pohodu.

Šťastné a veselé Vianoce ti prajem s úprimným želaním, aby tieto sviatky boli pre teba plné radosti, šťastia a nech ti prinášajú aj trochu kúzla.

V tomto krásnom období ti posielam vianočný pozdrav plný lásky a úcty. Nech ti Vianoce prinášajú pohodu a nech nový rok otvára dvere do šťastnejších a naplnených dní.

Šťastné Vianoce ti prajem s povzbudením, aby si si vážil všetky tie drobné momenty radosti a lásky, ktoré ti tieto sviatky môžu priniesť.

Nech vianočný pokoj a radosť naplnia tvoje srdce, nech ťa obklopuje teplom blízkych a nech každý vianočný zvuk prinesie úsmev na tvoje pery.

Nech vianočné obdobie bude pre teba príležitosťou na oddych, na spomínanie a zdieľanie s blízkymi. Šťastné a pohodové Vianoce ti prajem.

V živote je málo vecí, ktoré sú hodné viac ako láska, a vianočné obdobie je časom, kedy si to môžeme všetci pripomenúť. Šťastné Vianoce ti želám.

V tomto špeciálnom období by som ti chcel poslať obrovské množstvo lásky, radosti a pokoja. Šťastné Vianoce a nádherný vstup do nového roka!

Nech ti vianočný čas prináša nielen darčeky pod stromček, ale aj dar lásky a pokoja do tvojho srdca. Šťastné a pokojné sviatky ti prajem.

Vianoce sú ako kúzlo, ktoré nás obklopuje a napĺňa nás radosťou. Nech ťa toto kúzlo sprevádza nielen počas sviatkov, ale aj po celý ďalší rok.

Vianoce sú časom, kedy si uvedomujeme hodnotu našich vzťahov a spomíname na všetky krásne chvíle. Prajem ti, aby si tieto chvíle plne vychutnal s tými, ktorých máš rád.

Vianočné sviatky mi pripomínajú, ako je dôležité si vážiť lásku, priateľstvo a rodinu. Šťastné Vianoce a nech ti nový rok prináša množstvo príležitostí a úspechov.

Nech ti vianočná hviezda osvieži sny, nech ťa vianočný stromček obklopuje láskou a nech každý vianočný zvuk necháva v tvojom srdci zvláštny odtlačok radosti.

Vianoce sú časom dávania a zdieľania, a preto ti posielať moje najtepľšie želania. Nech ti tieto sviatky prinášajú to najlepšie a nech nový rok bude plný príležitostí.

Šťastné Vianoce ti želám s obrovskou dávkou lásky, aby si si uvedomil, ako si obklopený tými najlepšími ľuďmi vo svojom živote.

V tomto čase radosti a pokoja ti posielam moje najlepšie priania. Nech ti Vianoce prinášajú radosť, nech v srdciach tvojich blízkych zaznie vianočná melódia lásky.

Nech vianočné svetlá jasajú v tvojom živote, nech ti sviatky prinášajú nielen teplé oblečenie, ale aj teplé chvíle s tými, ktorých máš rád.

Šťastné Vianoce a obrovské množstvo lásky ti prajem. Nech tieto sviatky budú plné smiechu, radosti a nech ti nový rok prinesie nové príležitosti a úspechy.

24.12.2023
Zdroj: smsbox.sk, kvety.sk, vianocnesms.sk, vianoce.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+