MojAndroid

Vo vybraných Hopin taxíkoch sa už dá platiť bezhotovostne. Posledný update aplikácie Hopin ponúka zákazníkovi okrem iného aj možnosť objednať si taxík, v ktorom môže vodičovi zaplatiť kartou, alebo cez VIAMO. Pomocou filtra vyberie možnosť platby cez VIAMO a aplikácia mu zobrazí všetky taxíky v okolí, v ktorých vodiči prijímajú VIAMO platby.

Hopin ani VIAMO už asi netreba predstavovať. Dve z najúspešnejších slovenských aplikácii sa spojili, aby takýmto spôsobom svojim zákazníkom ešte viac zjednodušili život pri využívaní ich služieb. Používatelia aplikácii môžu teda cestovať ťaxíkom iba s mobilným telefónom – pomocou jednej aplikácie taxík objednajú, pomocou druhej zaplatia.

Cez VIAMO momentálne v Bratislave môžete zaplatiť v približne 50 Hopin taxíkoch, v blízkej budúcnosti sa očakáva, že tento počet bude rásť. Platby cez VIAMO sú totiž pridaná hodnota ako pre zákazníka, tak i pre vodiča. Zákazník nepotrebuje riešiť hotovosť, predíde sa aj problémom s vydávaním a tringeltami. Jedoducho zaplatí na taxikárovo telefónne číslo a vodič je o tom hneď informovaný.

Ak si teda chcete objednať taxík rýchlo a pohodlne a rovnako rýchlo a jednoducho taxikárovi zaplatiť, treba mať nainštalovanú poslednú verziu aplikácie Hopin, v ktorej si platbu cez VIAMO nastavíte ako filter.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 2.0.44
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.44
Aktuálna cena: Zdarma

22.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+