MojAndroid

Väčšinou platí, že dizajnovo podarené telefóny stoja nemalé množstvo peňazí. Našťastie však tomu tak nie je vždy a zopár pekných smartfónov nájdeme aj v nižších cenových kategóriách. Jedným z nich je aj Motorola One, ktorá by sa po estetickej stránke nenechala zahanbiť ani mnohými vlajkovými loďami.

Tento šikovný telefón je totiž prispôsobený všetkým súčasným trendom, čo poznať už pri prvom pohľade na jeho konštrukciu. Tá je vytvorená z kombinácie kovu a skla, čo v cenovej kategórii do 250 € rozhodne nie je samozrejmosťou. Okrem prvotriedneho spracovania sa dostalo aj na moderný, takmer bezrámikový 5,9-palcový displej, ktorý vo vrchnej časti narúša kontroverzný výrez. Moderná však nie je len predná, ale i zadná strana zariadenia, ktorá okrem skleneného povrchu nesie aj duálny hlavný fotoaparát a ikonické logo výrobcu.

Motorola One má po dizajnovej stránke bez pochýb čím zaujať. Keďže však dokáže rovnako, ak nie viac, zaujať aj svojou cenou, rozhodli sme sa vybrať spolu s týmto telefónom a našou kamerou do ulíc. V nich sme kládli náhodným okoloidúcim jednoduchú otázku, na ktorú sme chceli jednoduchú odpoveď. Dali sme im Motorolu One do rúk a opýtali sme sa, koľko podľa nich tento zaujímavý telefón stojí. Odpovede si rozhodne prezrite vo videu uvedenom vyššie.

26.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+