MojAndroid

Facebook pre AndroidFacebook je populárny aj medzi Android používateľmi a dočkali sme sa ďalších vylepšení. Keď Facebook spustil svoju Android aplikáciu v roku 2009, veľa používateľov sa sťažovalo na málo funkcií, najviac chýbala možnosť prečítať si a odpovedať na správy, posielané cez Facebook. V piatok spoločnosť predstavila najnovšiu verziu 1.2 s touto dlhoočakávanou podporou.

Novy Facebook pre AndroidĎalšia zaujímavá funkcia je možnosť prehliadať obrázky priamo cez aplikáciu, pridávať komentáre a “Like”. Prehliadanie obrázkou podporuje aj multitouch, čiže napríklad zoom fotografií s dvoma prstami naraz.  Funkcia “Fotoaparát” sa presunula na hlavnú stránku vedľa poľa pre update správ. Zjednodušilo sa aj preklikávanie z aplikácie na zdieľané linky a videá.

Ak máte aplikáciu nainštalovanú, stačí si len stiahnuť update cez Android Market, ostatní si ju môžu stiahnuť cez QR kód z tejto stránky.

Cena: Zadarmo

QR kód:

Facebook for Android

29.4.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+