MojAndroid

TWRP, ako jeden z najpopulárnejších custom recovery, ponúka svojim používateľom niekoľko benefitov. Okrem toho, že umožňuje flashovať nové ROM, tak podporuje aj ich zálohu, či možnosť spraviť kompletný reset a vymazanie zariadenia. V novej verzii 3.1 prichádza s niekoľkými funkciami navyše a opravuje aj mnohé chyby, ktoré sa objavili v predchádzajúcej verzii.

Jedným z najvýznamnejších vylepšení je možnosť zálohy a obnovenia cez ADB priamo z počítača. Samozrejme, vylepšení je v skutočnosti viacero, no presným zmenám porozumejú skôr skúsenejší používatelia a vývojári, ktorí s TWRP pracujú. Kompletný zoznam zmien môžete nájsť na stránkach TWRP. Nový recovery vo verzii 3.1 stiahnete pre jednotlivé zariadenia priamo zo stránok twrp.me

Zdroj: androidpolice

13.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+