MojAndroid

Zákazníci mobilného operátora Orange Slovensko získavajú od 1. marca k novozakúpeným smartfónom HTC Desire, HTC Desire HD a HTC Desire Z plnohodnotnú navigáciu Sygic Aura zdarma. V rámci špeciálnej akcie obdržia zákazníci Orangeu ku všetkým uvedeným smartfónom kupón na navigáciu Sygic Aura GPS Navigation v balení. Kupón im umožní bezplatnú inštaláciu navigačného programu Sygic z elektronického obchodu Android Market, dostupného priamo z ich HTC smartfónu. Kupón platí tiež na bezplatné stiahnutie máp Európy.

„Spoločnosť HTC, držiteľ globálneho ocenenia ´Výrobca roka 2011´ v spolupráci s mobilným operátorom Orange a špičkovým developerom navigácií, spoločnosťou Sygic, prináša svojim zákazníkom opäť čosi navyše. Obľúbené smartfóny HTC Desire, Desire HD a Desire Z získajú klienti u operátora Orange spolu s užitočnou navigáciou Sygic Aura v balení. HTC získalo ocenenie Výrobca zariadení roka od Asociácie GSM práve pre pridanú hodnotu, ktorú svojím zákazníkom poskytuje. Obzvlášť nás teší, že bonus v podobe vynikajúcej navigácie Sygic Aura môžu získať špeciálne slovenskí zákazníci,“ uviedla Claudia Petöová zo zastúpenia spoločnosti HTC na Slovensku.

Sygic Aura GPS Navigation Navigácia Sygic Aura je rovnako určená pre automobilovú dopravu, ako aj pre chodcov. Pred prvým použitím je potrebné mapové podklady stiahnuť prostredníctvom pripojenia na internet. Neskôr budú automaticky načítané z internej pamäte alebo pamäťovej karty zariadenia. Navigácia obsahuje 3D mapy terénu a budov, vypočíta najrýchlejšiu trasu, obsahuje turn-by-turn funkcie, ovládanie programu a hlasové povely v slovenčine, asistenciu radenia do jazdných pruhov, cestné náveste, rýchlostné výstrahy a bezpečnostné kamery. Mapové pokrytie je k dispozícii na http://www.sygic.com/android/maps

„Sme veľmi radi že môžeme poskytnúť náš produkt práve používateľom smartfónov HTC na Slovensku v sieti Orange. Navigácia Sygic Aura naplno využíva výpočtový potenciál týchto zariadení a toto spojenie je ideálnou kombináciou. Všetkým používateľom prajeme šťastné cesty a budeme radi, keď sa s nami podelia o ich postrehy – ich spätná odozva je tou najlepšou cestou ako stále zlepšovať naše služby a uskutočňovať nové myšlienky. “ hovorí Michal Štencl, zakladateľ a riaditeľ spoločnosti Sygic a.s.

HTC Desire 
Spoločnosť HTC, ktorá je výrobcom smartfónov, stavila na obľúbený operačný systém Android v telefóne Desire s rýchlym 1 GHz procesorom. V kombinácii najnovšej verzie operačného systému OS Android 2.2 FroYo s prostredím HTC Sense a veľkým 3,7″ multidotykovým LCD displejom predstavuje Desire ideálny spôsob práce s komunitnými sieťami, hudbou, obrázkami a videom. Okrem rýchleho procesoru a veľkého displeja zaujme Desire aj svojim 5 Mpx fotoaparátom s automatickým zaostrovaním a LED bleskom. Aplikácia Friend Stream, ktorá v sebe združuje viacero komunitných sietí umožňuje byť v kontakte s kýmkoľvek oveľa jednoduchším spôsobom, či už ide o biznis alebo zábavu. Užitočné aplikácie podľa výberu a zamerania je možné sťahovať prostredníctvom Marketu. Externú pamäť telefónu je možné rozšíriť až na 32 GB vložením micro SD karty.

HTC Desire HD
HTC Desire HD ukážkovo predvádza vynikajúci multimediálny obsah vďaka jasnému 4,3-palcovému LCD displeju, Dolby Mobile a virtuálnemu zvuku SRS a je prvým telefónom, ktorý je riadený novým 1GHz procesorom Qualcomm 8255 Snapdragon. HTC Desire HD umožňuje nahrávať video v rozlíšení 720p HD a má zabudovaný 8-megapixelový fotoaparát s dvojitým bleskom. HTC Desire HD buduje na odkaze jednodielnej konštrukcie tela HTC Legend, je vytvorený z jedného kusu masívneho hliníka a pôsobí dojmom kvality a odolnosti, ktorými sa HTC stalo známe. Takisto zahŕňa novú funkciu HTC Fast Boot, ktorá umožňuje používateľom rýchlo uskutočniť hovor alebo skontrolovať e-maily vďaka skráteniu času nábehovej sekvencie.

HTC Desire Z
Ľuďom, ktorí sú neustále na cestách telefón HTC Desire Z umožňuje rýchle a jednoduché spojenie s priateľmi na Facebooku a Twitteri, či s kolegami v práci a zákazníkmi. HTC Desire Z má unikátny vyklápací mechanizmus, otvorením ktorého sa objaví QWERTY klávesnica umožňujúca rýchle a pohodlné písanie. Klávesnica telefónu HTC Desire Z obsahuje tiež niekoľko klávesových skratiek a dve programovateľné tlačidlá, ktoré poskytujú okamžitý prístup k bežným funkciám, bez potreby otvárať menu. HTC Desire Z má tiež nahrávanie videí v rozlíšení 720p HD a 5-megapixelový fotoaparát s automatickým bleskom. Je to prvý telefón, ktorý využíva nový procesor 800MHz Qualcomm 7230 na zlepšenie výkonu a životnosti batérie a tiež má funkciu HTC Fast Boot.

Oficiálna tlačová správa

Sygic a logo Sygic sú registrovanými obchodnými značkami spoločnosti Sygic a.s.

1.3.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+